Dub 6

Aktuální leták Makro na tento týden

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Kosmetika, Móda/Oblečení Žádný komentář »

Obálka aktuálního letáku Makro na tento týden

V České republice patří do sítě Makro Cash & Carry ČR třináct velkoobchodních center. Všechna mají celkovou plochu přibližně 15000 m2, z toho prodejní plocha činí 9700 m2. Výjimkou je Černý Most (8.500 m2), Plzeň (6.500 m2), Zlín a Liberec (6.000 m2) a dvě pobočky Drive In v Jihlavě a Chomutově.

Tato centra Metro jsou zaměřena na velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží registrovaným podnikatelům, obchodníkům a dalším subjektům jako jsou nemocnice, školy, orgány státní správy apod. Jsou atraktivním místem nákupů jak pro maloobchodníky, tak pro velkoobchodníky i velkoodběratele, jakými jsou orgány státní správy, školy, nemocnice a další instituce. Tomu odpovídá i balení potravin – více spotřebitelských balení ve fólii pro maloobchodníky a větší objemy pro gastronomii. Aktuální leták Metro na tento týden je k dispozici online na oficiálních stránkách.

Makro leták na tento týden

Vysoká obrátka zboží, provozní výkonnost, omezený počet prodejen, vyspělá logistika a přímé nákupy ve velkých objemech umožňují Makru Cash & Carry ČR prodávat zboží za nejvýhodnější velkoobchodní ceny.

Podnikatelům (fyzickým i právnickým osobám) vystavuje Metro na základě registrace zákaznické karty, které jim umožňují vstup nejen do všech prodejen Makro Cash & Carry ČR, ale i do celé sítě Makro / Metro v dalších zemích. Zákazník může zažádat o vystavení maximálně pěti karet evidovaných na jméno držitele. Je na rozhodnutí zákazníka, tj. majitele nebo statutárního zástupce firmy či organizace, kterým svým pěti zástupcům nechá zákaznické karty vyhotovit.

Pro aktuální leták Metro na tento týden navštivte oficiální stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • makro leták na tento týden

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama