Bře 24

Katalog květin a trav Lukon Glads připravil nový katalog 2016

Dům/Zahrada Žádný komentář »
univerzální zahradní hadice xhose od tophsop

Zahradní hadice X-Hose
Cena 590 Kč

více zde »

přístroj renovator

Multifunkční přístroj Renovátor
Cena 2290 Kč

více zde »

bezdrátový zametač swivel sweeper

Bezdrátový zametač
Cena 1099 Kč

více zde »


Nový, barevný katalog gladiol a jiných cibulnatých a hlíznatých květin, trvalek a okrasných trav Lukon Glads pro rok 2016 se představuje. Prolistujte si nový katalog online na stránkách Lukon-Glads.cz právě teď.

Lukon Glads katalog 2016

Letošní nabídka 2016 katalogu Lukon Glads je opět rozšířena o další novinky nebo méně známé kultivary: hlavně pro milovníky skalniček, trvalek, ale i pro ty co nemají zahrádku, co pěstují květiny v bytě, za oknem, v truhlíku nebo na balkónech. Katalog Lukon Glads obsahuje více jak 1500 položek a určitě si vybere i ten nejnáročnější zahrádkář-pěstitel. V průběhu roka Lukon Glads obměňuje nabízený sortiment, abyste si mohli doplňovat Vaše sbírky květin.

Novinky v katalogu gladiol

Z letošních novinek gladiol pro Vás Lukon Glads připravil kultivary ing. Václavíka: fantastický *ALBÍNA a UKULELE*, které byly velice obdivovány na výstavách. Velice kvalitní je také novinka *CETUS*. Z naší kuchyně Vás určitě upoutají super nařasené a voskovité *TICHÁ DOHODA, WHITE SONG a ZINGARO *. Parádní zabarvení mají *BLUE EFECT a PICTOR*. Nařasené a voskovité *KAMELOT, LACERTA a VIRGO* Vás překvapí svými vlastnostmi.

Nabídka cibulnatých a hlíznatých květin

Nabídka cibulnatých a hlíznatých květin je velmi pestrá: katalog nabízí široký sortiment amaryllisů, čechrav, denivek, dosen, funkií-hosty, irisů, jiřinek, lilií, pivoněk, různé skalničkové květiny. Pro specialisty jsou v katalogu nabízeny stále populární „begonie, gloxinie, kaly, kaládie“. Ale také najdete např. „venkovní bramboříky, konvalinky a to i růžové, montbrécie, phloxy, šuškardu“ a další méně známé květiny např. „česnekovou trávu, janebu, klejichu, máčku, mochyni, oměj, rhodohypoxis“a další.

Pro kompletní nabídku navštivte nový Lukon Glads katalog 2016 zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • lukon glads katalog 2013
  • lukon glads katalog 2016
  • lukon glads
  • www lukon-glads cz
  • lukon bulbs katalog 2013
  • lukon bulbs
  • lukon glads 2015
  • www lukon glads cz

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama