Srp 8

Představení společnosti LR Health beauty systems

Kosmetika, Parfémy, Zdraví Žádný komentář »

Logo společnosti LR health beauty systems

Německá firma přímého prodeje LR Health beauty systems byla založena již v roce 1985. Do hlavního sídla firmy v německém Ahlenu je soustředěna převážná část výroby vysoce kvalitních produktů. Česká pobočka LR vznikla v roce 1995 a v roce 1997 byla rozšířena o Slovensko. Její hlavní sortiment tvoří doplňky stravy, kosmetické produkty a parfémy.

V současné době působí firma LR Health Beauty systems prostřednictvím svých dceřiných poboček v 30 zemích světa a spolu s přibližně 300000 samostatnými LR partnery se dnes řadí mezi globálně největší podniky v odvětví přímého prodeje. Za své 30leté úspěšné působení na trhu vděčí firma LR Health Beauty systems jasné vizi, hodnotám a jedinečným faktorům úspěchu.

LR health beauty systems

LR produkty pro zdraví

Jsou zde proto, aby posílily Vaši tělesnou schránku a nastartovaly Váš imunitní systém. Protože pouze dostává-li tělo vitamíny, minerály a další životně důležité prvky, nemá důvod strádat – naopak, stane se přirozeně odolnějším, což je ta nejlepší prevence nemocí, které se nevyrovná žádný medikament. Portfolio LR potravinových doplňků je velmi silné. Aloe Vera gely, Colostrum či Reishi jsou stálicemi, které oslovily miliony uživatelů.

LR produkty pro krásu

Společnost vychází z přesvědčení, že krása a zdraví patří neodmyslitelně k sobě. Být krásný znamená cítit se dobře a vitálně. U LR Health Beauty systems se proto krása a zdraví v kosmetice snoubí. Kosmetické produkty dokáží podtrhnout přirozený půvab a přitom o tělo i pleť profesionálně pečovat. Veškeré výrobky vznikají ve spolupráci s dermatology a jsou na přírodní bázi. Za své peníze tak nedostanete výrobek, který je hvězdou nablýskané masové reklamy, ale ten, který je skutečně kvalitní. Přesvědčte se o tom sami.

Pro celé portfolio výrobků LR Health beauty systems navštivte oficiální stránky zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama