Říj 20

Lizz Velform – krém proti vráskám od Top Shop

Kosmetika, Top Shop, Zdraví Žádný komentář »

Účinný krém na vyhlazovaní vrásek od TopShop: Lizz Velform

Trápí vás vrásky pod očima a toužíte vypadat mladší? Představte si, že byste mohli vrátit zpět čas a vrásky a nedokonalosti pleti by zmizely. Novinka Lizz od Velform přichází se skvělým řešením při ošetřování stárnoucí pleti. Krém se postará o napnutí, zpevnění pleti a vyhlazení vrásek. Teď levně v katalogu Top Shop.

Lizz Velform

Tento krém se používá opravdu jednoduše. Nanesete ho na oblast kolem očí a hned po uschnutí krému uvidíte výsledky. Pleť se krásně napne, záhyby na pokožce se vyplní a vrásky zmizí. Rozdíl uvidíte už po několika vteřinách! Neinvazivní řešení je ideální na speciální příležitosti, kdy chcete vypadat opravdu kouzelně. Krém působí až osm hodin, takže si můžete naplno vychutnat omlazující efekt.

Spolu se dvěma lahvičkami séra na ošetřování pleti v oblasti očí dostanete 3 vzorky péče o pleť v oblasti úst, čela a krku a korektor na překrytí pigmentových skvrn a flíčků způsobených sluncem. Toto kompletní řešení se postará o mladistvý vzhled celého obličeje. Lahvička krému Lizz vydrží na více než 100 použití.

Pro více informací (recenze, diskuze) o krému Lizz Velform navštivte katalog Top Shop zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • lizz proti vráskám recenze
  • sérum lizz recenze
  • Lizz

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama