Led 3

Lizz od Velform proti vráskám levně u Top Shop

Kosmetika, Top Shop Žádný komentář »

TopShop nabízí Lizz proti vráskám s dárky zdarma

Novinka: krém proti vráskám Lizz od Velform přichází se skvělým řešením při ošetřování stárnoucí pleti. Tento krém se postará o napnutí, zpevnění pleti a vyhlazení vrásek. Teď si krém proti vráskám Lizz od Velform můžete objednat levně od TopShop a navíc získat 3 dárky k tomu.

Lizz proti vráskám

Lizz od Velform je kompletní program péče o pleť. Tato sada obsahuje:

  • 2× krém Lizz od Velform pro péči o pleť v oblasti očí
  • 3 dárky k tomu:
  • 1× vzorek krému: péče o pleť kolem úst
  • 1× vzorek krému: péče o pleť na čele a krku
  • 1× vzorek: korektor skvrn

Krém se používá opravdu jednoduše. Nanesete ho na oblast kolem očí a hned po uschnutí krému uvidíte výsledky. Pleť se krásně napne, záhyby na pokožce se vyplní a vrásky zmizí. Rozdíl uvidíte už po několika vteřinách! Toto neinvazivní řešení je ideální na speciální příležitosti, kdy chcete vypadat opravdu kouzelně. Krém působí až osm hodin, takže si můžete naplno vychutnat omlazující efekt. Spolu se dvěma lahvičkami séra na ošetřování pleti v oblasti očí dostanete 3 vzorky péče o pleť v oblasti úst, čela a krku a korektor na překrytí pigmentových skvrn a flíčků způsobených sluncem. Toto kompletní řešení se postará o mladistvý vzhled celého obličeje. Lahvička krému Lizz vydrží na více než 100 použití.

Teď si můžete objednat krém Lizz proti vráskám 2ks + 3 dárky zdarma již za 1199 Kč u TopShop, klikněte zde pro více informací »

Výrazy z vyhledávačů:
  • www dekodoma cz

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama