Úno 22

Aktuální leták Lídl na tento týden on line

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Kosmetika, Móda/Oblečení, Nábytek, Spodní prádlo Žádný komentář »

Aktuální nabídka Lídl na tento týden.

Lídl je úspěšný potravinový řetězec, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Zásadním principem a klíčem k úspěchu společnosti Lídl je jednoduchost. Tomu přizpůsobuje veškeré své konání. V supermarketech Lídl najdete zboží každodenní spotřeby v nejlepší kvalitě a za nejpřijatelnější cenu.

Lídl tento týden

Na český trh vstoupila společnost Lídl v roce 2003 a od té doby otevřela 230 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci.

V současnosti ve společnosti Lídl pracuje více než 5 000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.

Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lídl jsou specifické svou vysokou funkčností, účelovostí, příjemným a čistým prostředím. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci. Na prvním místě společnosti vždy stojí zákazník. Kromě značkových výrobků naleznou zákazníci v regálech obchodů Lídl také vynikající produkty prodávané pod vlastní značkou včetně širokého výběru mléčných a chlazených výrobků, uzenin, ryb a drůbežího masa. Navíc denně nechybí čerstvé ovoce a zelenina a rozmanitý výběr pečiva. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lídl-u dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti je také krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží. Společnost Lídl pro své zákazníky připravuje pravidelně slevové akce a speciální tematické týdny. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. Zákazníci brzy po vstupu Lídl na český trh ocenili jedinečnou filosofii společnosti a zvolili Lídl již čtyřikrát Obchodníkem roku.

Aktuální nabídku Lídl na tento týden si můžete prohlédnou na oficiálních stránkách společnosti zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • www lidl schop cz
  • www lidl - schop cz
  • lídl

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama