Zář 9

Lidl leták na příští týden k nahlédnutí on-line!

Dům/Zahrada, Hračky, Kosmetika, Móda/Oblečení, Nábytek, Spodní prádlo Žádný komentář »
extraktor živin nutribullet 600

Extraktor Nutribullet 600
Cena 3299 Kč

více zde »

parní čistič a vysavač h2o

Parní čistič H2O PowerX
Cena 6999 Kč

více zde »

pila dualsaw

Dvoukotoučová pila Dual-Saw
Původní cena 3999 Kč
Cena po slevě 3599 Kč

více zde »


Obálka letáku řetězce Lidl

Lidl je úspěšný potravinový řetězec, který si silnou expanzí zajistil růst po celé Evropě. Zásadním principem a klíčem k úspěchu Lidl je jednoduchost. Tomu přizpůsobuje veškeré své konání. Nakupuje a prodává s cílem, aby svým zákazníkům nabídl zboží každodenní spotřeby v nejlepší kvalitě a za nejpřijatelnější cenu.

Lidl leták příští týden

Historie společnosti Lidl v ČR

Na český trh vstoupila společnost Lidl v roce 2003 a od té doby otevřela  229 prodejen, které zásobují čtyři  logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti ve společnosti Lidl pracuje více než 5000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.

Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické svou vysokou funkčností, účelovostí, příjemným a čistým prostředím. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci. Na prvním místě společnosti vždy stojí zákazník.

Co najdou zákazníci v prodejnách Lidl?

Kromě značkových výrobků naleznou zákazníci v regálech obchodů Lidl také vynikající produkty prodávané pod vlastní značkou včetně širokého výběru mléčných a chlazených výrobků, uzenin, ryb a drůbežího masa. Navíc denně nechybí čerstvé ovoce a zelenina a rozmanitý výběr pečiva. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti je také krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.

Akce v letácích Lidl

Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelně slevové akce a speciální tematické týdny. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. Zákazníci brzy po vstupu Lidlu na český trh ocenili jedinečnou filosofii společnosti a zvolili Lidl již čtyřikrát Obchodníkem roku.

Aktuální Lidl leták na příští týden si můžete listovat zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • lidl leták příští týden
  • www lidl -příští týden
  • lidl příští týden
  • lidl akce na příští týden
  • lídl leták od příštího týdne
  • lídl tento příští týden
  • lidl leták na příští týden
  • lídl leták od příštího
  • lidl příští týden oblečení
  • leták lídl příští týden

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama