Dub 15

Lidl – aktuální leták na tento týden on-line

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Kosmetika, Móda/Oblečení Žádný komentář »

Lidl aktuální leták na tento týden

Lidl je úspěšný potravinový řetězec, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Zásadním principem a klíčem k úspěchu společnosti je její jednoduchost. Tomu přizpůsobuje veškeré své konání. Nakupuje a prodává s cílem, abychom svým zákazníkům nabídli zboží každodenní spotřeby v nejlepší kvalitě a za nejpřijatelnější cenu.

Lidl leták aktuální leták

Na český trh vstoupila společnost Lidl již v roce 2003 a od té doby otevřela 230 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci.

V současnosti ve společnosti Lidl pracuje více než 5000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické svou vysokou funkčností, účelovostí, příjemným a čistým prostředím. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci. Na prvním místě společnosti vždy stojí zákazník.

Kromě značkových výrobků naleznou zákazníci v regálech obchodů Lidl také vynikající produkty prodávané pod vlastní značkou včetně širokého výběru mléčných a chlazených výrobků, uzenin, ryb a drůbežího masa. Navíc denně nechybí čerstvé ovoce a zelenina a rozmanitý výběr pečiva.

Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti je také krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.

Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelně slevové akce a speciální tematické týdny o kterých se můžete dočíst v aktuálním letáku Lidl. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. Zákazníci brzy po vstupu Lidlu na český trh ocenili jedinečnou filosofii společnosti a zvolili Lidl již čtyřikrát Obchodníkem roku.

Pro aktuální leták Lidl navštivte on-line stránky prodejce zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • Novy rozprašovaci mop rovlis diskuze
  • rovlis

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama