Led 10

Představujeme e-shop známé lékárny Dr.Max

Zdraví Žádný komentář »

Aktuální leták Dr.Max pro rok 2016

S přibližně 360 pobočkami představují dnes lékárny Dr. Max největší lékárenskou síť v ČR, což činí cca. 14% celkového trhu veřejných lékáren. V roce 2014 otevřel Dr.Max celkem 45 nových lékáren, z toho se ve 28 případech jednalo o akvizice a ve zbylých 17 o novou výstavbu.

Víc než polovinu poboček Dr. Max pacienti najdou v objektech obchodních center. Odpovídá to životním zvyklostem obyvatel ČR, kteří mají zájem uspokojit víc potřeb na jednom místě. Vstříc jim jde Dr.Max i otvírací dobou, v obchodních centrech 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin. V podstatě to znamená, že lékárny Dr. Max v některých oblastech suplují roli chybějící lékárenské pohotovosti. V rámci pilotního projektu v Brně funguje také naše první lékárna s nepřetržitou službou. V portfoliu Dr. Max je i historické lékárna U zlatého hada vybavená nejstarším lékárenským mobiliářem v Praze. Od léta 2014 mají lékárny Dr. Max, ale i další odběratelé k dispozici novou vlastní laboratoř v Rudné u Prahy, nejmodernější svého druhu v ČR.

Lékárna Dr Max e-shop

Zboží zasílá e-shop Dr Max prostřednictvím svých partnerů v dobře zabalených balicích. Objednané zboží se k Vám dostane podle Vámi vybrané dopravy. Garance doby doručení v popisu jednotlivých typů doručení platí od obdržení 2. emailu (vyřizení objednávky).

Způsob platby:

  • Dobírkou – platba probíhá při převzetí zboží, pracovníkovy kurýrní společnosti
  • On line platební kartou – e-shop Dr Max přijímá platební karty  VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro prostřednictvím České spořitelny

Pro více informací o e-shop-u Dr Max navštivte oficiální stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • lékárna dr max e-shop
  • dr max e schop
  • dr max aktuální leták tento týden 7 10
  • dr max lékárna e shop

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama