Úno 27

LED pásky pod kuchyňskou linku od Conrad.cz

Dům/Zahrada Žádný komentář »

barevné LED pásky pod linku od Conrad.cz

S LED pásky je vaření je zábava, a to především v moderní kuchyni! LED pásky se dají umístit po celé délce linky, šetří energii a vytvářejí dojem elegantní kuchyně. Hlavní výhodou LED pásků pod linku je dlouhá životnost, malá spotřeba a přizpůsobivost interiéru. Na rozdíl od klasických zářivek a světel do kuchyně se dají LED pásky nainstalovat na celou délku kuchyňské linky. Mimoto je lze snadno umístit do poliček, skříněk a zásuvek, kde je omezené světlo. LED pásky lze instalovat i pod kuchyňskou linku. Díky tomu se vyznáte i v temnějších koutech vlastní kuchyně.

LED osvětlení kuchyně je čisté a moderní – díky tomu se skvěle hodí i do atypických interiérů (např. na zakázku). Pásky skvěle osvětlují celou plochu (lze vybrat i pásky s vysokou, příp. extra vysokou svítivostí), přitom důmyslně splynou s interiérem. Výhodou je také ovládání LED pásků v kuchyni – lze je napojit na klasický nebo skříňový vypínač, nebo i na dálkové ovládání.

LED pásky pod linku

LED pásky patří v současné době k nejpoužívanějším a také nejúčinějším způsobům osvětlení pracovní plochy kuchyňské linky. Spolu v kombinaci s hlinikovými profily můžete dosáhnout velmi efektního a designového LED osvětlení, které lze připravit přesně na míru a to včetně rohových napojení. LED pásky jsou stejně jako všechny LED produkty velmi úsporné a jejich použitím můžete ušetřit až 80% energie oproti zastaralým světelným zdrojům. Jenom LED pásky Vám umožní rovnoměrné osvětlení celé pracovní plochy, což je velmi důležité pro kvalitní práci v kuchyni. Rovnoměrné osvětlení kuchyňské desky také šetří Vaše oči před únavou. Oproti konkurenci mají LED pásky vynikající barevné podání a nedochází tak ke zkreslení barev potravin, tak jak je tomu u nekvalitních levných LED pásků.

LED pásky různých barev a velikostí si můžete koupit i v katalogu Conrad, klikněte zde pro více informací »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama