Lis 27

Rodinná firma s oděvy Lazy Eye Praha

Móda/Oblečení Žádný komentář »

Šaty Lazy Eye Praha

Lazy Eye je rodinná firma, která vychází a čerpá z dobových střihů 30.-70.let. Všechny modely jsou šité v Čechách, z českých, eventuálně amerických materiálů. Každý model je originál a je nabízen ve 3 velikostech od střihu a dezénu. Lazy Eye chce svou nabídku a sortiment rozšiřovat a obohacovat, a proto jako novinka vznikly 2 linie-a to ‚Lazy Eye‘ a ‚Lazy Noble‘. U Lazy eye společnost vychází z klasických střihů ze 40. a 50. let a pracuje převážně s lehčími a jednoduššími materiály jako je například bavlna. Lazy Noble je zaměřená na autorské modely, které jsou inspirovány dobovými střihy, ale jejich škála je podřízena konkrétní kolekci a tomu odpovídá i výběr kvalitnějších a dražších materiálů.

Lazy Eye šaty

Všechny Lazy Eye šaty a případné konzultace svatebních nebo společenských šatů v Lazy Eye Showroomu v Ibsenově 3 na Praze 2, nejlépe se je domluvit předem přes email na hana@lazyeye.cz.

Svatební šaty a gala šaty nově šijeme na míru výhradně podle našich návrhů a výběru látek, ceny se pohybují od 12000 do 45000 Kč, záleží na střihu a materiálu.

Adresa:

Lazy Eye Showroom, Ibsenova 3, Praha 2, otevřeno po-pá 13-19h, sobota 14-19h

Lazy Eye šaty jsou vyhotoveny v limitovaných edicích, jen po pár kusech. Všechny šaty jsou ručně ušité v České Republice! Šaty je také možné zaslat na dobírku poštou! Pro více informací navštivte oficiální stránku Lazy Eye zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • astratex cz leták - podprsenky se slevou až 33% od 29 10
  • lazy eye šaty
  • bodyflirt kamenné obchody

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama