Led 23

Široká paleta látek z e-shopu Látky Mráz

Dům/Zahrada Žádný komentář »

E-shop s metráží Látky Mráz

Mezi hlavní prioritu e-shop-u Látky Mráz patří prodej i nákup látek všech druhů, vzorů a kvality, které by vyhovovaly potřebám a představám zákazníků. Zboží e-shop nakupuje přímo u zahraničních výrobců z celé Evropy, Asie a USA a tento sortiment obohacuje zajímavou nabídkou předních českých výrobců nebo dovozců látek a bytového textilu.
Látky Mráz se rovněž zabývá odkupem nadbytečných zásob některých textilních firem, takže v naší nabídce pokaždé objevíte kvalitní látky za velmi výhodné ceny.

V síti Látky Mráz patří 3 pražské prodejny, jíž od roku 2004 vévodí vinohradská reprezentační prodejna s více než 300 m² prodejní plochy ve dvou podlažích, vás ochotně obslouží školený personál, který k profesionálním znalostem zboží zcela samozřejmě přidává individuální přístup k zákazníkovi: fortel, pochopení, šarm i vtip, bez něhož se žádné setkání šikovných lidí neobejde.

Látky Mráz e shop

Látky Mráz vám nabízí látky, metráž v široké paletě barev, vzorů i materiálů za příznivé ceny. Látky z dovozu i domácí produkce doplňuje každý týden o nové kolekce módních látek, které vás budou bavit a inspirovat. V bohatém sortimentu pak můžete najít samostatnou sekci věnovanou látkám a pomůckám pro patchwork a quitling. Látky můžete zakoupit v e-shopu nebo v jednom ze tří kamenných obchodů v Praze. V každém z obchodů můžete také nalézt oddělení se zbytky látek s 50 – 80% slevou, ale i galanterii a pomůcky nezbytné pro šikovné švadlenky či profesionální krejčí.

Pro více informací a navštívení e-shop-u Látky Mráz klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • látky mráz e shop
  • levné látky e-shop
  • dům látek mráz látky

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama