Srp 6

Roto Champ: inovativní kráječ zeleniny od Top Shop

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Inovativní kráječ zeleniny Roto Champ levně od TopShop.cz

Roto Champ od Top Shop je geniální rotační kráječ zeleniny který kombinuje ty nejlepší vlastnosti téměř 20 kuchyňských zařízení – a to vše v jednom kompaktním, výkonném a profesionálním nástroji na přípravu jídel. Teď si Roto Champ kráječ můžete objednat online levně od Top Shop.

Kráječ zeleniny

Dvacet kuchyňských nástrojů v jednom přístroji!

Roto Champ, rotační kráječ, má ty nejlepší vlastnosti téměř 20 kuchyňských zařízení a zabalí je do jednoho kompaktního, výkonného a profesionálního nástroje na přípravu jídel. Roto Champ je přesný, univerzální, rychlý a na dosah ruky. A to vše bez zapojení do elektřiny.

Nastavíte-li špatnou rychlost na krájecím robotu, změní se vaše zelenina a suroviny v kaši. Ale s Roto Champ kontrolují vaše ruce ideální rychlost pro vždy dokonale nakrájené potraviny.  Nemusíte se učit žádná nastavení rychlostí, napájecí šňůry nebo zapojení do elektřiny.

Vysoká kvalita a ostrost

Roto Champ přichází se sestavou krájecích disků pro prakticky jakýkoli představitelný tvar. Každý disk je vyroben s nejvyšší kvalitou a ostrý jako břitva, nikdy se neztupí. A nože jsou snadno vyměnitelné a barevně odlišené, a tak výběr toho správného kotouče pro ideální řez je jednoduchý. A pokud se vám líbí krájení, zamilujete si jeho všestrannost.

Co s Roto Champ získáte?

Získáte multifunkční Roto Champ krájecí víko, velký úložný kontejner, sadu 4 nerezových ocelových krájecích disků. Sada je dodávána s pohodlným úložištěm krájecích disků. Můžete také získat kuchařku Roto Champ, naditou rychlými a jednoduchými recepty, tipy a technikami. Navíc získáte otočnou škrabku – perfektní nástroj k oloupání a přípravě všech druhů ovoce a zeleniny rychlostí blesku.

Skvělý na piknik

Roto Champ je skvělý na přípravu obědů i party – pro stále čerstvé a chlazené potraviny má víko i chladivý sáček, zatímco na vrchu jsou pohárky na koření a dresinky a dokonce i kuchyňské pomůcky. Skvělé pro kancelářské obědy, večírky či pikniky.

Roto Champ kráječ zeleniny si můžete objednat za 1690 Kč v online katalogu Top Shop zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • kráječ zeleniny z reklamy

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama