Pro 5

Aktuální leták koberců Breno online

Dům/Zahrada Žádný komentář »

Prolistujte si aktuální leták a ceník koberců Breno

Společnost Koberce Breno byla založena již v roce 1994 jako velkoobchod s podlahovými krytinami. Od roku 1998 se podnikatelské aktivity rozrůstají o vlastní maloobchodní síť prodejních center. K upevnění pozice došlo v roce 2001 odkoupením 100% podílu konkurenční společnosti KTI s.r.o. Následně pod značku Koberce Breno přibylo „Království koberců“ s vlastním logem a prodejními jednotkami, které v současné době nesou logo BRENO a jsou plně začleněny mezi ostatní prodejny společnosti.

Koberce Breno je ryze český subjekt. Je jedním z největších a nejvýznamnějších tuzemských prodejců podlahových krytin zajišťujícím prodej a servis na celém území ČR. Společnost je zároveň přímým dovozcem a nejsilnějším distributorem významných zahraničních výrobců. V roce 2006 BRENO expandovalo na slovenský trh.

Koberce Breno – ceník, aktuální leták koberců

Nabídka na prodejnách Koberce Breno zahrnuje nejširší spektrum koberců, PVC a vinylových podlah. Najdete zde nepřeberné množství podlahových krytin podle druhu materiálu, techniky výroby, konstrukce a povrchové úpravy v mnoha barvách a designech, v rozdílných kvalitách a s vlastnostmi od běžných po speciální. Podlahové krytiny jsou dodávané v šířkové toleranci +/- 1% . U kusových koberců je povolena rozměrová ­odchylka –2,0 %, kladné odchylky nejsou stanoveny a nepovažují se za vadu.

Součástí nabídky je prodej materiálů nezbytných k pokládce krytin – nátěrové a vyrovnávací hmoty, lepidla a další. Doplňkový prodej zahrnuje garnýže, kobercové lišty a profily. Nový koberec bude součástí prostředí ve kterém žijete nebo pracujete!

Pro aktuální leták a ceník koberců Breno navštivte oficiální stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • koberce breno - ceník aktuální leták koberců

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama