Dub 29

Aktuální letáky obchodního domu s nábytkem Kika

Dům/Zahrada, Nábytek Žádný komentář »
univerzální zahradní hadice xhose od tophsop

Zahradní hadice X-Hose
Cena 590 Kč

více zde »

přístroj renovator

Multifunkční přístroj Renovátor
Cena 2290 Kč

více zde »

bezdrátový zametač swivel sweeper

Bezdrátový zametač
Cena 1099 Kč

více zde »


Logo domu s nábytkem kika.cz

Obchodní dům kika to je synonymum mezinárodně úspěšného podniku. Založení společnosti kika v roce 1973 se uskutečnilo na základě zcela nové koncepce. Dnes je kika společností, která prodává kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků odpovídající trendům moderního bydlení. kika provozuje celkem 32 obchodních domů v Rakousku a 23 obchodních domů ve střední a východní Evropě. Od podzimu 2013 je kika součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, druhého největšího obchodníka s nábytkem na světě, a patří tak ve svém oboru k lídrům na trhu.

Kika nábytek aktuální leták

Zahradní nábytek 2014 kika

Nábytek a doplňky kika 2014

Sortiment v obchodních domech kika zahrnuje více než třicet tisíc položek ve všech cenových a zbožových kategoriích. Zákazníci a zákaznice zde najdou nejširší nabídku od praktických doplňků až po komplexní hightech řešení. Pod heslem „Všechno pod jednou střechou“ nabízíme rozsáhlý servis pro zákazníky, obsahující dodání a montáž zboží, zaměření, 3D plánování v počítači, šití záclon, zapůjčení dodávky na přepravu zboží, odvoz starého nábytku, vodovodní a elektrické instalace, provoz restaurace a kavárny, dětský koutek a další rozmanité služby.

Aktuálně kika nabízí dva letáky s nábytkem: „Vítejte v zahradním světě“ a „Vítejte ve světě pohodlného bydlení“. Listovat nebo stáhnout aktuální katalogy ve formátu PDF si můžete na stránce kika zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • kika aktuální leták tento týden

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama