Dub 5

Aktuální leták KiK tento týden

Móda/Oblečení, Spodní prádlo Žádný komentář »

Obálka letáku KiK

Vždy aktuální dámská móda, pánská trička a kalhoty, móda pro děti každého věku v aktuálním letáku na tento týden: KiK textil a Non-Food spol. s r.o. nabízí cenově dostupnou módu pro každého. Kromě toho dostanete i cenově výhodné doplňky, domácí textil a potřeby. Objevte online módu a další zboží a nakupujte cenově výhodnou módu v některé z více než 3100 KiK filiálek. Barevné šaty, pohodlné kalhoty, padnoucí prádlo a plavky vnesou život do Vašeho šatníku. Zkrášlete Váš byt či balkón dekoračními předměty a zahradním zbožím. KiK Textilien nabízí v 7 zemích včetně ČR cenově výhodnou módu i další zboží.

KiK aktuální leták tento týden

Prodejce textilu KiK nabízí široký sortiment kvalitního zboží za výhodnou cenu. Ročně projde oddělením kontroly jakosti KiK 12000 zakázek . Než se zboží dostane do prodeje, projde několika zkušebními testy. Základem testů jsou vlastní požadavky na kvalitu výrobku, které často přesahují rámec zákonem stanovených norem.

Pokud se přesto u některého zboží vyskytnou nedostatky, může KiK ihned reagovat , např. zvěřejněním příslušného tiskového prohlášení – vždy s ohledem na zákazníka.

Aktuální leták KiK na tento týden si můžete listovat na oficiálních stránkách společnosti zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • pepco polštářek smetanový

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama