Dub 17

Aktuální Kaufland leták na příští týden – Praha

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Hračky, Kosmetika, Móda/Oblečení, Zdraví Žádný komentář »
extraktor živin nutribullet 600

Extraktor Nutribullet 600
Cena 3299 Kč

více zde »

parní čistič a vysavač h2o

Parní čistič H2O PowerX
Cena 6999 Kč

více zde »

pila dualsaw

Dvoukotoučová pila Dual-Saw
Původní cena 3999 Kč
Cena po slevě 2499 Kč

více zde »


Aktuální leták Kaufland pro Prahu

Německá Společnost Kaufland začala psát svou bohatou historií již v roce 1930. V současnosti patří společnost Kaufland ve své mateřské zemi k vedoucím potravinářským řetězcům na truhu. Již v roce 1998 byla otevřena první prodejna v České republice kde v současné době provozuje v přes 100 hypermarketů, 2 centrální sklady a vlastní masozávod. Další obchody provozuje nejen v České republice, ale také v Německu, Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku a na Slovensku.

Kaufland příští týden Praha

Prodejny Kaufland Vám splní skoro každé Vaše přání: budete potěšeni zákaznickými zárukami a službami, vysoká kvalita zboží, bohatý sortiment a samozřejmě i nízké ceny. To vše je v supermarketech Kaufland samozřejmostí. Nabídka sahá od výrobků vlastních značek až po množství značkového zboží. Vyškolený personál v prodejnách je Vám vždy k dispozici, ať už potřebujete poradit nebo pomoct.

V obchodech Kaufland najdete více než 20 000 položek zboží. Středem nabídky prodejen Kaufland je oddělení s čerstvým zbožím, ať už jde o ovoce a zeleninu, mléčné produkty nebo uzeniny, sýry a jiné lahůdky u obslužného pultu nebo čerstvé pečivo rozpékané každou hodinu v pekárně. Kaufland nabízí jen kvalitní produkty, ať už se jedná o značkové zboží či regionální produkty, na které jste ve Vašem městě zvyklí. Vedle nabídky potravin najdete také cenově výhodné zboží v oddělení domácích potřeb, textilu, elektra, papírnictví či hraček, sezónní výrobky, a zároveň týdně se měnící akční zboží.

Aktuální počet filiálek Kaufland v Praze je 7.  Pro Kaufland leták na příští týden v městě Praha listujte online zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • kaufland příští týden praha
  • kaufland leták příští týden praha
  • kaufland leták na příští týden praha
  • akce kaufland praha pristi týden

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama