Zář 16

Nový katalog Bonprix Podzim 2015 teď on line!

BonPrix, Dům/Zahrada, Móda/Oblečení, Spodní prádlo Žádný komentář »
levné dámské spodní prádlo halens

Podprsenka
Cena od 299 Kč

více zde »

zelené legíny

Legíny
Cena od 329 Kč 599 Kč

více zde »

tyrkysové dámské šaty

Dámské šaty
Cena 899 Kč

více zde »


Nový podzimní katalog na rok 2015 teď online u Bonprix

Zásilkový obchodní dům Bonprix který patří do největšího koncernu tohoto typu na světě OTTO Versand sídlícího v Hamburku, působí v několika největších evropských státech: Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Anglii, Belgii, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku, Slovensku a nyní také v Maďarsku. V České republice BonPrix poskytuje služby již od roku 2004.

Katalog Bonprix Podzim 2015

Se zákazníky komunikuje BonPrix prostřednictvím katalogů, které všem zájemcům posílá zdarma. Část katalogů distribuuje prostřednictvím obchodních míst České pošty a soukromých kolportérů. Ať bydlíte ve velkém městě nebo na malé vesnici, katalog Bonprix jistě obdržíte. Stejně jako milióny domácností po celé Evropě.

V Bonprix se nakupuje bez obav. Na všechny výrobky se totiž vztahuje výhodný systém vrácení a reklamace zboží. Výrobky, které jsou zahrnuty v katalogu, dováží Bonprix z celého světa. Stále větší množství produkce je vyráběno pod přísným dohledem kvality Bonprix.

Klientelu Bonprix tvoří především ženy. V novém katalogu Bon Prix také naleznete módu pro pány a děti. V katalogové kolekci Bonprix si každý najde něco atraktivního pro sebe, a to ve všech velikostech a navíc za výhodnou cenu. Objednávky BonPrix vyřizuje okamžitě. Můžete ji zaslat poštou, faxem, e-mailem, nebo přes oficiální www stránky. Objednávky BonPrix přijímá samozřejmě také telefonicky.

Se zásilkovým obchodním domem Bonprix nakupujete pohodlně, v domácím prostředí, v kruhu svých příbuzných a přátel. Listujte nový katalog BonPrix Podzim 2015 online právě teď, klikněte zde &rauqo;

Výrazy z vyhledávačů:
  • bon prix poslední katalog
  • www bonprix cz podzim 2015
  • www bonprix cz katalog podzim 2015
  • www bonprix cz objednávka

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama