Dub 28

Nová nabídka zboží v internetovém obchodě Jysk

Dům/Zahrada Žádný komentář »
univerzální zahradní hadice xhose od tophsop

Zahradní hadice X-Hose
Cena 590 Kč

více zde »

přístroj renovator

Multifunkční přístroj Renovátor
Cena 2290 Kč

více zde »

bezdrátový zametač swivel sweeper

Bezdrátový zametač
Cena 1099 Kč

více zde »


Dánský obchod s nábytkem Jysk online

JYSK je mezinárodní maloobchodní řetězec prodávající „vše pro domov“ a stále vlastněný svým zakladatelem, Larsem Larsenem, ktery je známý v celém Dánsku jako přední obchodník země, u něhož vždy naleznete „rozsáhlou nabídku“.

Když v roce 1979 otevřel svůj první obchod v Dánsku ve druhém největším městě země, v Aarhusu – kde, mimochodem, firma stále sídlí – měl Larsen velké ambice, ale nikdy ho nenapadlo, jak rychle se jeho podnikání rozroste. Larsen otevřel několik dalších úspěšných obchodů JYSK Sengetojslager (původní název obchodů do roku 2001) v různých místech Dánska a v roce 1984 otevřel svůj první zahraniční obchod v sousedním Německu.

Dnes provozuje koncern JYSK přibližně 2100 obchodů v nasledujicich 36 zemích celého světa: Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku, Polsku, České republice, Maďarsku, Nizozemsku, Slovensku, Německu, Rakousku, Švýcarsku, na Islandu, v Kanadě, Grónsku, na Faerských ostrovech, v Estonsku, Lotyšsku, Litvě, na Ukrajině, v Kosovu, Bulharsku, Kazachstánu, Rumunsku, Francii, Velké Británii, Slovinsku, Makedonii, Chorvatsku, Itálii, Španělsku, Bosně a Hercegovině, Čině, Srbsku, Arménie a Indonésie.

Jysk nabídka zboží Internetový obchod

Slovo ‚JYSK‘ bylo vždy záměrně zahrnuto do nazvu společnosti. V dánštině slovo ‚JYSK‘ označuje cokoli, nebo – jako Larse Larsena – kohokoli pocházejícího z Jutského poloostrova, a často je spojováno se skromnosti, pečlivosti a poctivosti – třemi hodnotami, se kterými se Larsen sám vždy ztotožňoval. JYSK je symbolem důvěryhodnosti a dodržování daného slova.

V internetovém obchodu Jysk najdete nabídku zboží z oborů: Ložnice, Koupelna, Pracovna, Pokoj a jídelna, Úložné prostory, Okno, Exteriér a Vybavení domácnosti. Pro celkovou nabídku Jysk navštivte internetové stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • internetový obchod jysk
  • jysk nabídka zboží internetový obchod matrace
  • internetový obchod jysk cz
  • jysk nabídka zboží internetový obchod akce

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama