Pro 8

Jimi Textil – výprodej povlečení

Dům/Zahrada Žádný komentář »
levný potah na sedačku halens

Potah
Cena od 1099 Kč

více zde »

přehoz potah halens

Přehoz/Potah
Cena od 599 Kč

více zde »

tyrkysové dámské šaty

Přehoz/potah
Cena od 999 Kč

více zde »


Velký výběr super levného povlečení u Jimi textil

Společnost JIMI NIHOŠOVICE s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002. Po dobu působnosti se postupně společnost vypracovala a dnes je jedním z největších dodavatelů záclon, ložního programu a veškerého bytového textilu u nás. Společnost JIMI NIHOŠOVICE s.r.o. působí od roku 2008 kromě České republiky i na Slovensku.

Jimi Textil výprodej povlečení

Proč nakupovat u Jimi Textil?

  • jednoduchost nákupu! Celková koncepce objednávkového systému je koncipována tak, aby byla pro zákazníka co nejjednodušší. Proces objednání si zvolíte sami. Od snadného vyplnění on-line objednávky až po možnost ještě snazší telefonické objednávky, bez vyplňování jakýchkoliv formulářů. Stačí jen zavolat oddělení objednávek 383 373 290, 607 708 500, 383 800 008 a profesionálně školení operátoři se o vše již postarají za Vás.
  • Zkušenosti společnosti se zásilkovým prodejem se datují již od roku 2002. Za tuto dobu dodala svým spokojeným zákazníkům zboží v hodnotě vyšší než 350 milionů korun. Díky těmto objemům umí poskytnout nejlepší ceny na trhu. Do nabídek katalogu pečlivě vybírá vysoce kvalitní zboží, přičemž vyžaduje 100% zajištění garancí pro zákazníka. Management společnosti vidí jako primární maximální spokojenost zákazníka.
  • 100% záruka na vrácení zboží do 14 dnů! Nejste s nákupem spokojeni nebo máte jiné představy a chcete zboží vyměnit? Jimi Textil Vám garantuje vrácení nepoškozeného zboží v originálním balení do 14 dnů bez udání důvodu s výjimkou zboží upraveného na přání zákazníka (např. metrážové záclony).
  • Dodávka zboží až do domu prostřednictvím České pošty s.p. Veškeré zboží společnost dopraví po celé ČR do 48 hodin od vyexpedování objednávky ze svého logistického centra prostřednictvím dlouhodobě odladěné spolupráce s Českou poštou s.p. K Vaší spokojenosti je zásilka v případě nepřítomnosti uložena na Vaší poště po dobu 5-ti dnů.

Pro aktuální výprodej povlečení navštivte online stránky Jimi Textil zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • www jimi-textil cz výprodej
  • www jimi cz výprodej
  • jimi textil
  • jimi textil výprodej
  • www jimi nihosovice cz

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama