Kvě 26

Značkové Intimissimi podprsenky z reklamy v oficiálním katalogu

Spodní prádlo Žádný komentář »

Značková podprsenka z reklamy Intimissimi

Značka Intimissimi vznikla v italské Veroně již v roce 1996 jako druhá značka dynamicky rostoucí společnosti Calzedonia S.p.A. (společnost založena v roce 1986). Letos můžeme ve světě najít více než 1100 prodejen této značky.

Intimissimi se specializuje na spodní prádlo, topy, pyžama a domácí oblečení pro ženy a muže. V sezónních kolekcích Intimissimi se odráží aktuální módní trendy, jak v barvách, tak i ve zpracování, a v kolekci „basic“ si zákazníci mohou vybírat ze široké nabídky artiklů pro každodenní využití. Nedávno tato značka navíc rozšířila svoji nabídku podprsenek a zákaznice mohou volit nejen z obrovské škály střihů, ale nov ě také mezi košíčky A, B, C a D.

Intimissimi podprsenky z reklamy

V dámské kolekci najdete různé topy, šaty, svetříky, spodničky a legíny v trendy střizích, barvách a z velmi pohodlných a snadno udržovatelných materiálů. Intimissimi si zakládá na kvalitě použitých materiálů a jejich zpracování, na pohodlí svých model ů a cenové dostupnosti. Ve výrobcích Intimissimi se budete cítit sebevědomě, trendy a pohodlně v každé situaci.

Pro aktuální nabídku podprsenek z reklamy navštivte oficiální katalog Intimissimi zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama