Srp 29

Nový IKEA katalog 2014 je online!

Nábytek Žádný komentář »
univerzální zahradní hadice xhose od tophsop

Zahradní hadice X-Hose
Cena 590 Kč

více zde »

přístroj renovator

Multifunkční přístroj Renovátor
Cena 2290 Kč

více zde »

bezdrátový zametač swivel sweeper

Bezdrátový zametač
Cena 1099 Kč

více zde »


Obálka nového katalogu IKEA 2014

Funkční, dobře navržený nábytek a bytové doplňky za ceny, které si můžete dovolit – to je nový IKEA katalog 2014. A navíc spousta nápadů a inspirace, z nichž můžete čerpat po celý rok. Pokud tištěný katalog nenajdete do 12. září ve své schránce, přijďte si pro něj do svého obchodního domu IKEA. Již nyní si však můžete prohlížet nový IKEA katalog 2014 online!

Ikea katalog 2014 online

Z historie začátků firmy

Příběh společnosti IKEA se začíná již v roce 1926, kdy se ve Smålandu v jižním Švédsku narodil její zakladatel Ingvar Kamprad. Vyrůstal na farmě jménem ‘Elmtaryd’ poblíž vesničky Agunnaryd. Už jako malý chlapec Ingvar věděl, že jednou založí vlastní firmu. Ve věku pěti let začal Ingvar Kamprad prodávat zápalky nejbližším sousedům a bylo mu sotva sedm, když na kole objížděl i širší okolí. Zjišťuje, že může zápalky nakupovat ve velkém ve Stockholmu a prodávat je pak jednotlivě za velmi nízkou cenu, a přesto mít i slušný zisk. Prodej později rozšiřuje o semena květin, blahopřání, vánoční ozdoby a posléze i o tužky a kuličková pera. Začátky prodeje nábytku se datují do 40tých let. Ingvar Kamprad pracuje na tom, aby se IKEA stala maloobchodem s nábytkem. Předmětem jeho zájmu jsou možnosti designu nábytku, zda a jak si zákazník může nábytek sám doma smontovat, ale také inzerce, využití katalogů a prostor pro předvádění nábytku tak, aby oslovil co nejvíce lidí. Moderní koncepce IKEA se začíná rýsovat v 70tých létech. Otevírají se nové obchodní domy IKEA a světlo světa spatřují noví hrdinové – výrobky jako jsou POÄNG a knihovna BILLY. Je to období, kdy koncepce IKEA nabývá jasných tvarů a objevuje se i v dokumentu Ingvara Kamprada „The Testament of a Furniture Dealer” (Testament obchodníka s nábytkem).

Sortiment IKEA

Sortiment výrobků IKEA se zaměřuje na dobrý design a funkci za nízkou cenu. Nabízí řešení pro zařízení doslova každé místnosti, a to jak pro romantiky, minimalisty i všechny mezi těmito extrémy. Sortiment IKEA můžete snadno kombinovat a vyhoví každému stylu. Návrháři a vývojáři také pilně pracují na tom, aby naše výrobky vyhovovaly vašim každodenním potřebám a nebylo na nich nic nadbytečného.

Teď si můžete prolistovat nový katalog IKEA pro rok 2014 v tištěné verzi nebo online, klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • katalog ikea 2014

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama