Kvě 8

Nový Humanic obuv katalog 2016 k prolistování online.

Móda/Oblečení Žádný komentář »
semišová vysoká obuv halens

Semišová vysoká obuv
Cena 4299 Kč

více zde »

kožená kotníková obuv halens

Kožená kotníková obuv
Cena 2799 Kč

více zde »

domácí obuv halens

Domácí obuv
Cena 399 Kč

více zde »


Nový katalog značkové obuvi HUMANIC pro rok 2016

Humanic je  značkou která  patří do rakouské skupiny The Leder & Schuh Group, jedného z největších producentů obuvi v Evropě. Humanic je ale jistě znám svou sítí prodejen i v České republice. Svou bohatou historií píše již od roku 1872 kdy Humanic otevřela první 2 obchody ve Vídni. Dnes se obuv a módní doplňky Humanic prodávají v 11 evropských zemích a Humanic Obuv Katalog 2016 si nyní můžete listovat i z pohodlí domova online.

Humanic obuv katalog 2016

Co naleznete v novém katalogu 2016?

Móda – Pátrači po trendech HUMANIC vyslídí nejaktuálnější módní obuv v metropolích módy – jako je Miláno, Paříž, New York nebo Londýn. Stále se měnící kolekce přinášejí mezinárodní trendy rychle na webové stránky společnosti ale i do kamenných obchodů. Nabídku doplňují nadčasoví klasici, módní základní modely a vhodné doplňky.

Kvalita – Vysoké normy kvality a pečlivé kontroly jakosti Humanic zajišťují nejlepší kvalitu výrobků. Pokud by měl nastat problém, společnost ho rychle a nekomplikovaně odstraní.

Značky – Značky přinášejí důvěru a nabízejí orientaci v ohromném sortimentu módního zboží. Síla značky, její designéři, vývojáři a odborníci na trendy Vám poskytnou jistotu, že vždy budete na nejaktuálnější módní vlně.

Kultura obuvi od roku 1872 – Základem mimořádného postavení společnosti HUMANIC ve světě obuvi je pokladnice zkušeností naplněná během více než stoleté tradice ve výrobě obuvi. Snoubí se zde móda a kultura obouvání, aby zákazníkům přinesly společný prospěch.

Vášeň – Móda je vzrušující a současně povzbuzující, působí na naši náladu. Patříte také k těm, kdo mají radost z nového páru bot a současně se v něm cítí lépe? Pak se ponořte do světa Humanic a zažijte v některé z poboček společnosti ryzí požitek z nakupování!

Pro aktuální Humanic obuv katalog 2016 navštivte oficiální stránky online zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • humanic obuv katalog 2013
  • humanic eshop
  • rieker jaro 2016
  • boty rieker jaro 2016
  • humanic obuv katalog
  • humanic obuv
  • humanic - obuv- katalog
  • www humanic obuv cz
  • humanic obuv eshop
  • humanic katalog

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama