Říj 10

Nízké ceny na parfémovou vodu Hugo Boss No.6 EDT v katalogu Parfémy.cz

Parfémy, Parfémy.cz Žádný komentář »

Nízké ceny na parfém Hugo Boss No 6 EDT u www.Parfémy.cz

Velká parfumerie on-line www.Parfémy.cz připravila novou kolekci parfémové vody Hugo Boss No 6 EDT: nové dárkové sady parfému Hugo Boss za vynikající cenu teď v nabídce!

Hugo Boss No 6 EDT

Značkový parfém Hugo Boss No 6 EDT je určen především pro muže, který žije okamžikem a žádná překážka pro něj není příliš velká. Toto lehce nasládlé, výrazné aroma podtrhne neobvyklou osobnost muže moderního, sebevědomého a muže připraveného na vše. Tento prafém perfektně doplní váš aktivní životní styl. Parfém Hugo Boss No. 6: na plný plyn!

Popis

Z klidného mechového základu přechází hlava parfému Boss No 6 až k osvěžující vůni švestek a dráždivému závanu zeleného jablka a citrónu. Pevný a zemitý charakter dodává vůni aroma mahagonového, cedrového, santalového a olivového dřeva. Závěrem parfém uhladí jemný dotek vanilky, karafiátu a skořice.

V nabídce Parfémy.cz naleznete kromě parfémové vody také balzám po holením tuhý deodorant  a deodorant ve spreji stejné značky. Pro víc informací o parfému Hugo Boss No. 6 EDT navštivte stránky prodejce zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama