Bře 21

Posilovací válec Gymbit Speed Abs levně u TopShop

Top Shop, Zdraví Žádný komentář »

Posilovací válec od TopShop.cz - Gymbit Speed Abs

Už se nemůžete dočkat, až budete mít krásné štíhlé břicho, které jste vždycky chtěli? Už vás nebaví pořád dělat ty bolestivé sklapovačky, ze kterých vás bolí záda a nepřináší výsledky, které potřebujete? Posilovací válec Gymbit Speed Abs od TopShop přemění vaši podlahu na úžasný cvičební prostor – a ten vám pomůže si vypracovat ty silné, vyrýsované břišní svaly, které jste vždycky chtěli! Posilovací válec pracuje s vámi, přizpůsobuje se vašim potřebám, cílům, síle a kondici, což z této unikátní cvičební pomůcky činí bezpečnou a účinnou formu vybavení pro obě pohlaví, všechny věkové kategorie a všechny úrovně fyzické zdatnosti. Teď si posilovací válec Gymbit Speed Abs můžete levně koupit od Top Shop.

Gymbit Speed Abs

Co dosáhnete s Gymbit Speed Abs? Posilovací kolečko GymBit Speed Abs, které maximalizuje každé opakování a úžasně zapojí celou střední část těla, vám umožní provádět všechny cviky, které potřebujete k dosažení:

  • vyrýsovaných břišních svalů
  • silné střední části těla
  • vytvarovaných ramen
  • velkých bicepsů
  • vyrýsovaných tricepsů
  • lepší kondice
  • a rozjetého metabolismu!

Posilovací kolečko Gymbit Speed Abs vás vyrýsuje s ultra velkým gumovým povrchem, který výborně funguje na podlahách a kobercích se zakřiveným gumovým vzorkem pro přesnou manipulaci ve všech směrech. To znamená, že můžete zpestřit svůj trénink a zaměřit se na různé svaly, jako jsou šikmé břišní svaly, svaly na ramenech, v dolní části zad a břišní svaly, tím, jak jezdíte kolečkem dopředu, dozadu a diagonálně. Posilovací kolečko Gymbit Speed Abs je náhradou za nejméně 4 různé posilovací stroje! Pro ještě rychlejší výsledky vás posilovací kolečko Gymbit Speed Abs rozjede s ergonomickými úchyty, čímž maximalizujete pohodlí zápěstí a zajistíte cvičení bezpečným a řízeným pohybem.

Pro více informací o tomto posilovacím kolečku Gymbit Speed Abs a možnosti objednání navštivte katalogu Top Shop zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • posilovací válec gymbit speed abs
  • gymbit speed abs

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama