Říj 17

Levné gumičky na pletení náramků ve slevě

Dárky/Šperky Žádný komentář »

Levné gumičky na pletení náramků u Cmelicek.cz

Gumičková mánie dorazila do Česka! Tato gumičková zábava zajisté potěší nejen Vaše děti, ale také Vás. Jednoduchá smyčka umožňuje vytvářet jedinečné náramky, náhrdelníky, prsteny a mnoho dalšího! Inspirace lze najít také na video kurzech na YouTube, kde děti i dospělí z celého světa pletou tyhle jedinečné šperky nejen doma, ale také ve škole, kroužcích, volném čase a nechávají tak pracovat svoji fantazii a ruce na plné obrátky. 100% dárek kterým odlákáte děti od televize nebo počítače.

Gumičky na pletení náramků

Originál Rainbow Loom

Tato original sada se proslavila nejen v USA, kde se stala hitem, ale také v Kanadě a nyní přicházi i k nám do České republiky, kde se již těší velké oblibě. Tato novinka na trhu zajisté potěší nejen Vaše děti, ale také Vás. Tento koncept vymyslel v roce 2011 Cheong Choon Ng a během několika let se stal nejrychleji rostoucí značkou hraček na světě. Cílí skupina jsou děti ve věku 8 až 14 let.

Z historie gumiček na pletení náramků

Cheong Choon Ng původně svůj produkt označoval jako Twistz Bandz ovšem na trhu už existovala gumička do vlasů s názvem Twist Band, tudíž se nakonec rozhodl pro značku Rainbow Loom. Počáteční investice 10 000 dolarů do výrobní linky v Číně se zpočátku nevyplácela. O produkt nebyl ze strany prodejců hraček zájem. Průlom nastal v polovině roku 2012 po sérii instruktážních videí, které Cheong Choon Ng natočil se svými dcerami a neteřemi, jelikož zásadním problémem jeho produktu byla počáteční složitost. Díky instruktážním videím se v létě 2012 dočkal první objednávky a o rok později už po jeho výrobku sáhli největší prodejci v USA, například Michaels, nebo Wal-Mart (zde pod názvem Wonder Loom). Návody jsou pro Rainbow Loom klíčovou složkou a fanoušci hračky je nahrávají zejména na Youtube, kde dosahují obrovské popularity.

Asi největšího ohlasu od veřejnosti se Rainbow Loom dostalo po tom, co vévodkyně Kate a princ George na své návštěvě Nového Zélandu nosili náramky vytvořené právě z pestrobarevných kroužků Rainbow Loom.

V České republice si gumičky na pletení náramků můžete objednat například ze stránek Cmelicek.cz, více informací zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama