Kvě 3

Britská móda F&F exkluzivně pro Tesco

Móda/Oblečení Žádný komentář »

F a F móda - katalog exkluzivně pro Tesco

Módní značka F a F byla založena v roce 2000 ve Velké Británii, kde se ještě téhož roku začala prodávat. Od samého počátku je móda F&F vyvíjena a navrhována s maximálním ohledem na individuální potřeby zákazníků. V průběhu roku 2008 expandovala značka do střední Evropy. Jmenovitě do České a Slovenské republiky, Maďarska a Polska, o dva roky později se rozšířila na Blízký východ a do Asie, konkrétně do Turecka, Číny, Malajsie, Thajska a Jižní Koreje. V současné době je britská módní značka F&F uvedena na 11 trzích po celém světě, s více než 2000 obchody. Módní značka F&F je exkluzivně v prodeji prostřednictvím obchodního řetězce Tesco a disponuje také třemi samostatnými obchody. První F&F Store byl otevřen roku 2010 v prestižním obchodním centru PALLADIUM v Praze. Díky fantastické reakci ze strany zákazníků byl následujícího roku otevřen druhý samostatný obchod, a sice v obchodním centru Olympia Brno. Jako třetí v pořadí zahájil svůj provoz v březnu 2012 F&F Store v polské Varšavě.

F a F móda katalog

Značka F&F, je populární především díky široké nabídce kvalitní módy za skvělou cenu. To je možné díky kombinaci vysoké kupní síly jak na území Velké Británie, tak ve střední Evropě, s nadstandardní úrovní dodavatelské sítě, která je výsledkem dlouholeté spolupráce.

Značka F a F představuje volnočasové i formální oblečení a obuv pro muže, ženy a děti. Cílem je nabízet širokou škálu kvalitních módních výrobků, proto jsme naši nabídku rozčlenili do několika „podznaček“, abychom vyhověli potřebám všech zákazníků: F&F Black – formální elegantní oblečení, F&F Blue – denim, F&F True – stylová móda pro velikost 46-56, F&F Basics – oblečení pro každý den za skvělé ceny, F&F Kids a F&F Baby – oblečení pro běžné nošení i zvláštní příležitosti určené dětem od 0 do 10 let.

Kolekce vznikají exkluzivně ve Velké Británii v týmu návrhářů, kteří sledují nejnovější módní trendy a inspirují se světovými značkami. Při tvorbě kolekcí zároveň zohledňují specifika trhu, pro který jsou určeny. Výrobci, u kterých jsou oděvy F a F vyráběny, proto prochází nezávislým auditem a je-li to možné, jsou vybíráni výrobci v blízkém okolí obchodů.

Pro aktuální katalog módy F a F navštivte oficiální stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • f a f móda katalog
  • f&f móda tesco
  • f a f móda tesco
  • ff móda tesco
  • f&f móda tesco leták
  • f&amp f móda tesco leták
  • f and f móda tesco
  • f&f móda tesco leták

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama