Úno 18

Aktuální leták Expert Elektro on line

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Foto/Video, Telekomunikace Žádný komentář »

Expert elektro - obálka aktuálního katalogu

Společnost Expert Elektro je nákupní sdružení, které je členem mezinárodní kooperace Expert International. Ta se svým obratem zaujímá přední pozice mezi evropskými řetězci. V současnosti se česká expertní síť skládá ze 16ti společníků a 51 prodejen. Mezi největší společníky patří K+B Expert, dále pak Elektro Vision, Elektro Jankovský a Elektro SPEKTRUM. Společnost Expert Elektro zaznamenává v posledních letech trvalý růst a její podíl na českém trhu se systematicky a plynule zvyšuje. Pokračuje výstavba velkoplošných prodejen, které nabízejí veškerý sortiment z oblasti elektroniky, elektrospotřebičů a počítačů pro domácnost včetně příslušenství a servisu.

Nákupní sdružení Expert ČR, s.r.o. vzniklo v roce 1996. V této době bylo jeho součástí zhruba 35 obchodních partnerů. V roce 1997 byla společnost expert ČR přijata za člena mezinárodní kooperace Expert International se sídlem ve Švýcarsku. Připojila se tak ke skupině zhruba 4000 odborných obchodníků v Evropě. Společná strategie a obchodní politika umožňuje těmto odborníkům vytvářet jednotný image silné celoevropské nákupní kooperace se všemi výhodami při jednání s dodavatelskými subjekty. Díky tomu získávají expertní partneři optimální nákupní podmínky.

Expert Elektro aktuální leták

Teď si můžete prolistovat aktuální leták Expert Elektro i online z pohodlí domova. Společnost také nabízí mobilní aplikaci s aktuálním letákem.

Pro více informací a listování v letáku Expert Elektro klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • expert elektro aktuální leták tento týden
  • expert aktuální leták tento týden
  • k b elektro leták

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama