Říj 1

Eliptický trenažér Robust Astra – cvičení pro celou rodinu od TopShop

Sport, Top Shop, Zdraví Žádný komentář »

Levný eliptický trenažér Robust Astra od Top Shop

Eliptický trenažér Robust Astra od Top Shop představuje šetrné kardiovaskulární cvičení pro celou rodinu bez ohledu na úroveň kondice. Používejte eliptický trenažér na účinný trénink před závodem, rehabilitaci, klasické kardio cvičení a zpevnění těla.

Eliptický trenažér

Eliptický pohyb snižuje zátěž působící na tělo a tlumí nárazy, které jsou časté u jiných druhů cvičení. Eliptický trenažér Robust Astra nabízí 5 kg setrvačník s 8 stupni odporu, magnetický brzdný systém, pevné rukojeti se zabudovanými snímači tepu, snadno čitelný LCD displej, tichý chod, velké protiskluzové pedály a vyrovnání nerovností podlahy. Maximální nosnost je 100 kg. Eliptický trenažér je navržen tak, aby snižoval zátěž vyvíjenou na klouby, která je často spojována s během, používáním rotopedu nebo jiných cvičebních strojů. Jedná se tak o skvělý cvičební stroj pro všechny věkové skupiny a úrovně zdatnosti. Eliptický trenažér Robust Astra vyžaduje minimální koordinaci pohybů, proto se velmi snadno používá a ovládá.

Výhody:

  • Při cvičení na eliptickém trenažéru se zapojí maximální množství velkých svalových skupin na dolní polovině těla, proto se jedná o velmi účinný způsob, jak můžete zpevnit svaly na nohou a břišní svalstvo.
  • Protože díky nastavitelným rukojetím se budou při cvičení pohybovat i vaše ruce, zpevníte zároveň horní polovinu těla a paže.
  • Jedná se o skvělý způsob, jak posílíte celé tělo bez zatěžování kloubů nebo silných nárazů při dopadu chodidla na chodník.
  • Toto účinné cvičení: posiluje kardiovaskulární systém, zlepšuje metabolismus, posiluje svaly, spaluje tuk a zlepšuje celkovou duševní a fyzickou pohodu, a tím pomáhá předcházet nemocem, zranění a stresu, které mohou vést až k depresím či úzkostem.

Eliptický trenažér vám vytvoří postavu, po jaké jste toužili. Při pravidelném používání vám tento cvičební stroj pomůže zlepšit kardiovaskulární zdraví, předcházet nemocem a zraněním, zhubnout, vybudovat svaly a posílit sebeúctu a celkovou pohodu!

Pro více informací o tomto eliptickém trenažéru navštivte katalog Top Shop zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • eliptický trenažéry akce

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama