Úno 19

Aktuální leták Elektroworld na tento týden k dispozici on-line

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Telekomunikace Žádný komentář »

Aktuální leták na tento týden společnosti Elektroworld

Obchod Elektroworld vstoupil na tuzemský trh již v roce 2002, kdy byla otevřena první moderní, velkoplošná prodejna elektro v nákupním domě Metropole Zličín v hlavním městě. V následujících letech si Elektroworld postupně vytvořil nejen silnou strategickou pozici na trhu, ale především si vybudoval i důvěru široké veřejnosti. Ročně u Elektroworld nakupují miliony spokojených zákazníků. Zaměření na špičkový zákaznický servis a služby je hlavním cílem společnosti, což potvrzuje sedminásobné ocenění Obchodník roku v jedenáctileté historii této ankety.

Elektroworld aktuální leták tento týden

Elektroworld je dceřinou společností slovenské společnosti NAY a v současnosti tak zákazníci mohou využít služeb celkem 18 velkoprodejen Elektroworld v České republice a 33 prodejen Nay Elektrodom na Slovensku. Úspěšně také provozuje v obou zemích velké internetové prodejny, s ještě širší nabídkou zboží, než lze najít na kamenných prodejnách.

Pro dosažení dokonalých služeb a výhod pro zákazníky fungují oba prodejní kanály jako harmonický celek. Zákazník tedy např. může pro svou objednávku, realizovanou z pohodlí domova přes internetový portál, použít nejbližší prodejnu jako rychlé a operativní výdejní místo. Na prodejnách je zároveň k dispozici odborný personál, vždy připravený poradit nebo doporučit další příslušenství či služby, které tak mohou umocnit efekt využití zakoupeného produktu. Nabídku atraktivních a mnohdy i unikátních služeb pro zákazníky neustále Elektroworld rozšiřuje.

Zákaznická linka klientského centra Elektroworld nabízí volajícím kvalitní poradenské služby a také nabízí možnost si vybrané zboží přes toto centrum rezervovat nebo přímo objednat. Samozřejmostí je i aktivní komunikace se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí.

Vybrat si také můžete z aktuálního katalogu Elektroworld on-line, pro aktuální verzi klikněte zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama