Říj 25

Elektronická cigareta: originální Vánoční dárek od ProZdraví

Prozdraví.cz, Zdraví Žádný komentář »

Známý online prodejce zdravotních doplňků a pomůcek Pro Zdraví.cz připravil pro své zákazníky skvělé nápady pod Vánoční stromek: inovativní elektronická cigareta EGO s velkým výběrem náhradních náplní za příjemné ceny!

Z historie: za vynálezce elektronické cigarety se považuje čínský farmaceut Hon Lik, který v roce 2000 přišel s nápadem použití piezoelektrického ultrazvuku k dosažení odpaření tekuté směsi propylenglykolu a nikotinu. Tento systém umožňuje produkovat výpary podobné dýmu a umožňují kuřákům vstřebat nikotin pomocí plic.

Pouzdro s elektronickou cigaretou, náplní a nabíječkou

Elektronická cigareta výrazně snižuje cigaretové výpary a zdravotní rizika z nich vyplývající. E-cigaretu si dokonce můžete koupit a používat na palubě letadel a všude tam kde je „klasické“ kouření zakázáno.

Elektronická Cigareta EGO

Systém a součásti elektronických cigaret EGO C
V nabídce Prozdraví můžete nalézt elektronické cigarety řady EGO, zde představená elektronická cigareta EGO-C (v nabídce Prozdraví 2 ks za  1390 Kč) má v porovnání se systémem EGO-T inovovaný systém atomizéru, který nemusíte měnit celý, ale máte možnost si dokoupit jen potřebnou část. Na rozdíl od systémů cigaret EGO-W využívá tato verze tank (náustek), který můžete opakovaně plnit nikotinovou náplní. Náustek u EGO-C je plochý, aby zamezil úniku náplně. Liquid můžete do náustku přidávat neomezeně dlouho.

Tank (cartridge)
Cartridge je zásobník, ze kterého je liquid dopravován k atomizéru a odpařován. Prázdný tank je nutné před použitím doplnit e-liquidem. Balení obsahuje 5 kusů tanků, kapacita tanku je 1,2 ml, což stačí střednímu i silnému kuřákovi na celý den. Tanky lze jednoduše plnit po oddělání gumového těsnění. Z velkého množství liquidů si můžete vybrat v našem e-shopu.

Atomizér
Balení obsahuje 2 kusy (součást cigaret), přičemž životnost atomizéru je 3-4 týdny, životnost je ovlivněna jeho používáním. Atomizér EGO-C se skláda ze tří částí (hlava, obal, základna), což je výhoda proti typu EGO-T. Už nemusíte vyměňovat celý atomizér, ale jen část, která již dosloužila.

Baterie
Baterii aktivujete a deaktivujete pěti stisknutími tlačítka. V balení jsou 2 baterie o kapacitě 900 mAh (cca 900 potáhnutí). Nabití baterie trvá 3-4 hodiny a můžete ji dobít cca 300×. Baterie se nabíjí našroubováním na nabíječku. V naší nabídce naleznete také baterii o větší kapacitě 1 100 mAh, čímž prodloužíte používání e-cigarety.

Nabíječka
Tuto elektronickou cigaretu můžete nabíjet, jak ze standardní sítě 220V tak přes USB port počítače.

Náplně do elektronické cigarety

Různé náplně do e cigaret
Prozdraví nabízí širokou paletu náplní elektronických cigaret s různými příchutěmi: americký tabák, jablko, lesní směs, citrus mix, káva, kola a další. Dávka e-liquid do cigaret EGO vydrží cca. na 80 cigaret (balení 10 ml – 129 Kč) nebo 240 cigaret (balení 30 ml – 299 Kč).

Elektronickou cigareteu EGO C a náhradní náplně si můžete objednat rychle a bezpečně z obchodu ProZdraví zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama