Úno 1

Elektro World internetový obchod – rychlá rezervace v prodejně

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada, Foto/Video, Telekomunikace Žádný komentář »

Leták prodejny Elektro World CZ

Společnost Electro World, s.r.o. na český trh vstoupila v roce 2002, kdy byla otevřena první moderní, velkoplošná prodejna v nákupní galerii Metropole Zličín v Praze. Ročně u Elektro World nakupují miliony spokojených zákazníků. Zaměření na špičkový zákaznický servis a služby je hlavním cílem společnosti i její předností, což potvrzuje sedminásobné ocenění Obchodník roku v jedenáctileté historii této ankety.

Electro World je dceřinou společností slovenské firmy NAY, a.s. a v současnosti tak zákazníci mohou využít služeb celkem 18 velkoprodejen Electro World v České republice a 33 prodejen Nay Elektrodom na Slovensku. Úspěšně také provozuje v obou zemích velké internetové prodejny, s ještě širší nabídkou zboží, než lze najít na kamenných prodejnách.

Pro dosažení dokonalých služeb a výhod pro zákazníky fungují oba prodejní kanály jako harmonický celek. Zákazník tedy např. může pro svou objednávku, realizovanou z pohodlí domova přes internetový portál, použít nejbližší prodejnu jako rychlé a operativní výdejní místo. Na prodejnách je zároveň k dispozici odborný personál, vždy připravený poradit nebo doporučit další příslušenství či služby, které tak mohou umocnit efekt využití zakoupeného produktu.

Elektro World internetový obchod

Electro World učinil nakupování na internetu ještě snazší a rychlejší. Jednoduše si zboží najděte online a zarezervujte si jej. Nejpozději za hodinu pro vás bude zboží připraveno na naší prodejně a budete o tom informováni prostřednictvím SMS a emailu.

Jak funguje Elektro World internetový obchod?

  • vyberte si na www.electroworld.cz produkt, který si chcete rezervovat
  • u produktu si zvolte prodejnu, v které si zboží vyzvednete a klikněte na tlačítko „Rychle rezervovat v prodejně“
  • v rezervačním okně vyplňte svoje jméno, příjmení, e-mail a číslo mobilního telefonu. Poté stiskněte tlačítko „Rezervovat zboží“
  • do 1 hodiny připravíme výrobek ve Vámi vybrané prodejně. Následně Vám rezervaci potvrdíme e-mailem a SMS zprávou
  • v prodejně si rezervaci vyzvědněte na základě čísla, které dostanete v potvrzovací SMS zpráve a v e-mailu do 48 hodin od potvrzení

Pro víc informací a navštívení internetového obchodu Elektro World klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • elektro world internetový obchod
  • elektroworld aktuální leták tento týden

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama