Čvc 1

Elastické džegíny ve výhodné sadě u TopShop

Móda/Oblečení, Top Shop, Zdraví Žádný komentář »

Elastické džegíny od TopShop ve výhodné sadě

Ať se snažíte jakkoli, obléct si těsné džíny může být někdy velmi náročné. Elastické džegíny jsou jednoduchou alternativou, jak se dostat do úzkých džín. S elastickými džegínami získáte pohodlí legín a moderní vzhled značkových džín, které máme všechny rády. Jakmile si je oblečete, ihned pocítíte úžasné pohodlí a budete šťastná, protože nejsou jen mimořádně příjemné, ale také vypadají skvěle!

Elastické džegíny

Nadzdvihnou a vytvarují hýždě: Tajemství spočívá v dokonale přizpůsobivém širokém pásu, který vizuálně skryje přebytečnou kůži a tukové polštářky v oblasti pasu. A nejlepší na nich je push up design – budete nadšená, až se uvidíte v zrcadle.

Skryjí celulitidu, tukové polštářky i obrysy kalhotek: Elastický a zároveň velmi pevný materiál skryje celulitidu, zpevní pokožku a schová přebytečný tuk v oblasti břicha, pasu, boků, stehen a nohou, takže bude vaše postava vypadat štíhle, zpevněně a bez celulitidy. Navíc se nemusíte obávat viditelných švů – technologicky vyspělý materiál schová nevzhledné obrysy kalhotek.

Příjemné a pohodlné – bez zipů a knoflíků: Elastické džegíny nejen vypadají výborně, ale také jsou pohodlné. Na rozdíl od omezujícího tvarujícího oblečení nemají zeštíhlující džegíny zip, knoflíky ani nepříjemné švy, takže po svlečení nezanechají na vaší pokožce žádné stopy.

Více informací o elastických džegínách a možnosti objednání v katalogu Top Shop, klikněte zde »

Podělte se i Vy, zanechte své zkušenosti a recenze s džegíny v komentářích!

Výrazy z vyhledávačů:
  • elastické džegíny

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama