Čvn 6

Eggies formičky na vajíčka levně na www.topshop.cz

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Super jednoduchá forma na vajíčka Eggies od TopShop.cz

Nový způsob vaření vajíček bez skořápky – to je Eggies, praktická formička. Teď ji najdete levně ve známém zasílatelství www.topshop.cz.

Eggies – formičky na vajíčka

Eggies přináší do Vaší kuchyně nový způsob vaření vajíček bez skořápky, díky němuž se vyhnete klasickému olupování. Díky průhledným formičkám Eggies můžete vajíčka vařit bez skořápky a vždy budete mít přehled, na jaký způsob chcete žloutek uvařený. Důmyslné šroubovatelné horní víčko můžete kdykoliv během vaření odšroubovat a zkontrolovat stav vajíčka. Stačí rozklepnout vajíčko do formy, zašroubovat a uvařit jej – na jakýkoliv způsob chcete.

Jak Eggies funguje?

Ve formičkách Eggies se vejce uvaří stejně jako by se vařilo ve své skořápce. Hotové uvařené vejce z formičky Eggies jednoduše vyndáte nebo jej můžete jíst přímo z formičky. Mnohem snáze z něj připravíte plněná vejce a vyhnete se nepříjemnému a zdlouhavému loupání.

Výhody Eggies?

Vajíčko z formičky, na rozdíl od běžně vařeného vajíčka, je zploštělé nahoře a dole, takže se lépe zdobí, připravuje na talíři a i jí. Díky vaření bez skořápky můžete vajíčko ještě před uvařením dochutit svým oblíbeným kořením.

Teď si sadu 6 formiček Eggies včetně komfortního oddělovače bílku a žloutku a návodu na použití můžete objednat od TopShop zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • eggies – formičky na vajíčka
  • eggies na vaření vajec
  • Formičky na vaření vajec Eggies

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama