Kvě 5

Aktuální slevové kupóny Drogerie Teta

Dům/Zahrada Žádný komentář »
univerzální zahradní hadice xhose od tophsop

Zahradní hadice X-Hose
Cena 590 Kč

více zde »

přístroj renovator

Multifunkční přístroj Renovátor
Cena 2290 Kč

více zde »

bezdrátový zametač swivel sweeper

Bezdrátový zametač
Cena 1099 Kč

více zde »


Drogerie Teta, to je široký sortiment drogerie a kosmetiky. Najdete zde široký sortiment sahající od drogerie, kosmetiky i parfumérie a samozřejmostí jsou značkové výrobky a všechny novinky z uvedených oblastí. Teta prodává tradiční české výrobky a jen zde najdete to, co jinde marně sháníte (líh, síru a další tradiční výrobky). Není výjimkou, že se na prodejnách TETA setkáte s nabídkou technického sortimentu barev a laků.

TETA má více než 700 prodejen po celé České republice, cílem je, aby každá rodina v České republice měla svou oblíbenou TETU ve svém městě. To proto, abyste si výhodně nakoupili a pohodlně vybrali ze širokého sortimentu a přitom jste si ušetřili čas i finanční prostředky. Přijďte do nejbližší TETY a přesvědčte se, že pro výhodný nákup nemusíte do vzdálených hypermarketů.

V pohodlí a blízkosti Vašeho domova drogerie Teta poskytujeme výhodné ceny a přitom množství letákových akcí, které jsou cenově srovnatelné s těmi hypermarketovými. Prostřednictvím věrnostního programu TETA KLUB nabízí zákazníkům další výrazné výhody finanční i nefinanční povahy – například i aktuální slevové kupony. Kromě profitu z výborných cen také ušetříte svůj čas a peníze za dopravu do vzdálenějších prodejen. Tím se pro Vás nákup v TETA drogerii stává nejvýhodnější.

Drogerie Teta slevový kupón aktuální

Každý měsíc zajímavé slevy s webovými kupony!

Zaregistrujte si svůj e-mail na stránkách drogerie Teta a získejte přístup k webovým kuponům, které najdete každý měsíc ve svém webkontu. Kupony si můžete vytisknout po přihlášení do Vašeho web konta.

Pro více informací o slevových kuponech drogerie Teta navštivte online  stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • teta drogerie slevový kupón
  • teta klub slevový kupón
  • www tetedrogerie cz/kupony
  • drogerie teta sleva na parfémy
  • manfild katalog 2016
  • drogerie teta slevový kupón aktuální
  • teta drogerie kupony

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama