Kvě 27

Aktuální leták drogerie Rossmann

Dům/Zahrada, Kosmetika, Parfémy, Zdraví Žádný komentář »

Aktuální akční nabídka drogerie Rossmann

Společnost Rossmann, která působí na českém trhu již od roku 1994, představuje síť prodejen drogerie a parfémů. První prodejna byla otevřena v Českých Budějovicích a poté následovaly další pobočky na území celé republiky. Ke konci dubna 2014 Rossmann provozuje v České republice více než 118 prodejen, zaměstnává přibližně 660 zaměstnanců, z toho 500 na prodejnách a zbývajících 160 je zaměstnáno na ředitelství a v logistice.

Drogerie Rossmann aktuální leták

Drogerie a parfumerie Rossmann nabízí širokou paletu sortimentu: mezi hlavní skupiny zboží, na které zaměřuje velkou pozornost, patří především dámská kosmetika, dekorativní a vlasová kosmetika, dětská kosmetika a vše pro děti, parfémy. Další velmi důležitou skupinou je sortiment ústní hygieny, dámské hygieny, deodorantů, tělové kosmetiky pro ženy i muže. Samozřejmostí jsou prostředky pro domácnost: prací a čisticí prostředky, potrava pro zvířata, produkty zdravé výživy, vitaminy, farmaceutické výrobky, ale také vlasová galanterie nebo různé doplňky pro děti.

V drogeriích se standardně nabízí i služba FotoShop, kde si zákazníci mohou nechat pohodlně vyvolat fotografie za skvělé ceny nebo vyzvednout již vyvolané digitální fotografie, jejichž výrobu zadali z pohodlí domácího počítače.

Velkou část sortimentu drogerií – parfumerií Rossman tvoří výrobky prezentované pod vlastní značkou, které se vyznačují především výhodným poměrem vysoké kvality za velmi příznivé ceny. Mnoho z těchto výrobků je ohodnoceno renomovaným testem ÖKO-test, který je zaměřeny na posuzování kvality výrobků.

Aktuální leták Rossmann s akčními cenami a slevami drogerie si můžete prohlídnout zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • teta leták na tento týden
  • rosman letak
  • rossmann leták na příští týden

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama