Kvě 14

Aktuální leták drogerie DM on-line

Dům/Zahrada, Kosmetika, Parfémy Žádný komentář »

Aktuální leták drogerie dm na květen 2014

Společnost dm drogerie markt s.r.o. je jedničkou na českém drogistickém trhu. Ve střední a jihovýchodní Evropě patří dm k největším drogistickým prodejců, drogerie a parfémů. První prodejna mateřské společnosti dm Rakousko byla otevřena již v roce 1976 v Linci. V České Republice se první dm objevila roku 1993 v Českých Budějovicích. Dnes má dm Česká republika 216 prodejen po celé zemi a její centrála sídlí v Českých Budějovicích.

V desátém ročníku prestižní soutěže MasterCard Obchodník roku 2012 se společnost dm drogerie markt stala absolutním vítězem Obchodníka roku 2012 a potřetí zvítězila v kategorii „Drogerie a parfumerie“. Současně se dm umístila na druhém místě v kategorii „Cena veřejnosti“, ve které rozhodovali zákazníci prostřednictvím internetu a SMS.

dm drogerie Leták aktuální

Dopřejte si ještě větší servis – to je totiž pro dm prioritou. Využijte možnost okamžitě si elektronicky prohlédnout aktuální vydání dm žurnálu – aktuálního letáku. Seznámíte se tak ihned se zajímavými, sezónními tipy na výrobky. Mimo to – dm journal za Vás hlídá aktuálně platné ceny a cenově výhodné nabídky ve Vaší dm. Leták najdete vložený do známých časopisů a magazínů a je zdarma k dispozici ve všech prodejnách dm.

Aktuální leták drogerie dm listujte on-line zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • dm drogerie aktuální leták tento týden
  • dm leták na tento týden

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama