Bře 4

Dermacol hyaluron therapy 3D osvěžující hydratační maska levně u Krása.cz

Kosmetika, Krása.cz, Zdraví Žádný komentář »

Maska na oči Dermacol Hyaluron Therapy 3D od Krása.cz

Oblíbená kosmetická značka Dermacol patří mezi nejprodávanější kosmetické značky u nás v ČR. Málokdo však tuší, že tato kosmetika byla původně určena výhradně jako filmový makeup. Prvopočátky firmy jsou spojeny s filmovým studiem Barrandov v Praze. Je až neuvěřitelné, že Dermacol pečuje o krásu českých žen více než 45 let. Dnes je nabídka produktů Dermacol velice pestrá, jde o kvalitní a cenově dostupnou kosmetiku určenou pro moderní ženy. Například Dermacol Hyaluron Therapy 3D osvěžující hydratační maska na oči je jedinečná, velmi efektivní, remodelační péče vyplňující vrásky a obnovující 3D strukturu pokožky!

Dermacol Hyaluron Therapy 3D

Výběr z nabídky Dermacol Hyaluron Therapy 3D u Krása.cz:

Dermacol Osvěžující hydratační maska na oči 3D Hyaluron Therapy 6 × 6 g

Aktivní látky:

  • Kyselina Hyaluronová má výjimečnou schopnost vázat vodu, nabobtnává, vyplňuje tak prostor a vrásky zevnitř, dlouhodobě hydratuje a zabraňuje ztrátám vody z pokožky.
  • Vitamín B3 (Niacinamid) pomáhá hydratovat pokožku, zabraňuje ztrátám vody z pokožky, zklidňuje podrážděnou pokožku, zlepšuje tonus pokožky a vzhled stárnoucí pokožky, redukuje známky stárnutí pokožky, stimuluje syntézu fibroblastů a kolagenu.
  • Extrakt z algae dodává kožním buňkám (ztracenou) energii, pomáhá udržovat v buňce životně důležité pochody, posiluje ochrannou funkci kůže, odstraňuje nezdravý vzhled pokožky, přispívá k posílení energetické zásoby a znovu aktivuje přirozený ochranný mechanismus, obnovuje zářivý a mladistvý vzhled pokožky.
  • Beta glucan je rozpustná vláknina, regeneruje pokožku, zklidňuje podráždění, podporuje tvorbu nových buněk pokožky, zlepšuje elasticitu pleti, oddaluje proces stárnutí,je přírodním faktorem pro ochranu před UV zářením.
  • Vitamín C aktivuje syntézu kolagenu, zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, redukuje volné radikály v pokožce.
  • Allantion zlepšuje schopnost pokožky zadržovat vodu, chrání pokožku před podrážděním, zklidňuje pokožku, podporuje přirozenou regeneraci pokožky.

Teď si Dermacol Hyaluron Therapy 3D hydratační masku na oči můžete koupit levně u Krása.cz, klikněte zde pro více informací »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama