Dub 21

Delimano ohřívač vody Instant: novinka u TopShop

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Delimano ohřívač vody Instant od TopShop.cz

Rozbil se vám ohřívač vody nebo Vám přerušili dodávku teplé vody? Potřebujete teplou vodu na chatě nebo v garáži, ale nemáte ji tam zavedenou? Pořiďte si baterii s elektrickým ohřevem vody Delimano Instant, která okamžitě ohřeje vodu v neomezeném množství! Jednoduše ji instalujte na váš dřez, síťový kabel zapojte do zásuvky a můžete pustit teplou vodu. Teď si Delimano ohřívač vody Instant můžete objednat levně u TopShop.cz.

Delimano ohřívač vody

Tekoucí teplá voda již za pouhých 5 sekund: Baterie s elektrickým ohřevem vody Delimano Instant je připravena za pouhých 5 sekund. Poté začne vytékat teplá voda, takže ji můžete používat nepřerušovaně. Jednoduché a chytré řešení všude, kde není k dispozici ohřev vody.

Neomezený přívod teplé vody o teplotě až 60 stupňů: Baterie s elektrickým ohřevem vody Delimano zahřeje vodu až na 60 stupňů pouhým stisknutím páčky. Díky červené kontrolce poznáte, kdy je baterie připravena k použití. Pokud potřebujete studenou vodu, jednoduše vraťte páčku zpět a začne vytékat studená voda. Snadné a praktické použití!

Hygieničtější teplá voda, kterou máte vždy k dispozici: Pokud musíte k ohřevu používat bojler, voda se v něm uchovává delší dobu. S baterií s elektrickým ohřevem zůstane voda vždy svěží, abyste s ní mohli připravit lahodný čaj, polévku nebo kávu. Trysku lze otáčet doleva či doprava, uvnitř je keramická izolační vrstva.

V neposlední řadě je tato baterie elegantním doplňkem do kuchyně: Díky elegantnímu zaoblenému designu z bílého plastu s kovovými detaily bude baterie s elektrickým ohřevem vody Delimano Instant krásným doplňkem do vaší kuchyně. Jednoduchá instalace nad dřez zajistí baterii na místě a praktickou páčku můžete posouvat dopředu či dozadu pro snadnou regulaci teploty.

Pro víc informací o Delimano ohřívači vody Instant navštivte stránky TopShop.cz, klikněte zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • lukon glads eshop
  • baterie s elektrickým ohřevem nejlevnější
  • dormeo ohřívač
  • dormeo ohřívač vody

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama