Čvc 4

Brousek na nože Delimano teď levně u Top Shop

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Účinný pomocník do domácnosti - brousek na nože Delimano od TopShop

Pokud někdy vaříte, tak víte, že tupý nůž je největším nepřítelem každého kuchaře. Krájení tupým nožem totiž vyžaduje větší tlak, nůž může sklouznout a vy se pořežete. Ale broušení nožů je namáhavá, nudná a časově náročná práce – nebo alespoň dosud byla. Delimano brousek na nože zajistí, že vaše nože budou ostré, a to rychle, snadno a bezpečně. Zvládne to každý. Brousek na nože Delimano Brava snadno nabrousí všechny vaše kuchyňské nože, dokonce včetně zoubkovaného nože na chleba – s tím bývá u většiny běžných brousků problém. Teď levně v nabídce TopShop.cz.

Delimano brousek na nože

Brousek na nože Delimano Brava je vyrobený z wolframové oceli, která se používá i na profesionální brousky a při výrobě nožů. Obsahuje také ochranný bezpečnostní štít, který zachytává kovové špony. Lze ho snadno přichytit k jakémukoliv rovnému povrchu pomocí přísavky na spodní straně. Tato přísavka dodává brousku stabilitu. Samotné broušení je pak velmi snadné.

Brousek Delimano Brava se skvěle hodí k broušení všech dalších ostří, která doma běžně používáte, například nůžek, kapesních nožů, sportovních a loveckých nožů, ostří malých kuchyňských spotřebičů a všech možných zahradnických nástrojů. Je výjimečně všestranný, takže ho můžete používat v kuchyni, dílně nebo na zahradě.

Pro více informací a možnosti objednání brousku na nože Delimano navštivte katalog TopShop zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • delimáno brousek
  • brousek delimano
  • brousek na nože delimáno
  • delimano brousek na nože
  • dormeo brousek na nože

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama