Čvn 21

Cordyceps sinensis – housenice čínská teď u Prozdraví.cz

Prozdraví.cz, Zdraví Žádný komentář »

Cordyceps Sinensis teď levně u Prozdraví.cz

Cordyceps sinensis neboli housenice čínská je pro Tibeťani velmi vzácná přírodnina (houba) a to zejména pro svoje léčivé účinky. Hlavním výskytem je na tibetská náhorní plošina a pro místní obyvatele je vysoce ceněným zdrojem příjmu.

Cordyceps – housenice čínská

Cordyceps sinensis pochází ze západní Číny, z oblasti Sichuan, Tibetu a Oinghai. Pěstuje se také v Hong-Kongu a na vysočině Cameron v Malajsii. Vzhledem k jejímu izolovanému, řídkému růstu, je sklizeň Cordycepsu obtížnou a nákladnou procedurou.

Cordyceps byl dlouhou dobu hlavní položkou tradiční čínské medicíny. Používá se již více jak 5 000 let jako zdroj energie, k upevnění zdraví a léčbě řady neduhů a byl klasifikován jako“ prodlužovač života“. Cordyceps se používá jako omlazovací prostředek, ke zvýšení hladiny energie. Je znám jako lék proti slabosti a únavě a někdy je používán jako afrodisiakum nebo pro léčbu impotence. Také se užívá u sexuálních dysfunkcí (nechuť k sexu, problém s erekcí či předčasnou ejakulací apod.), u problémů s plodností, pro zvýšení libida u mužů i u žen.

Prostředek MycoMedica Cordyceps CS-4 obsahuje extrakt z mycelia a je tedy asi 20× koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější. Obsah polysacharidů v extraktu MycoMedica Cordyceps CS-4 je minimálně 20% (200 mg/g).

Teď si MycoMedica Cordyceps CS-4 v balení 90 kapslí můžete objednat u Prozdraví.cz zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama