Zář 2

Aktuální leták COOP na tento týden

Dárky/Šperky, Dům/Zahrada Žádný komentář »

Obálka aktuálního katalogu COOP

Svaz českých a moravských spotřebních družstev, skupina COOP, sdružuje 48 spotřebních družstev, která provozují dohromady téměř 2900 prodejen s celkovou prodejní plochou okolo 420.000 m2 a zaměstnávají necelých 14.000 lidí. V roce 2015 vykázala česká a moravská spotřební družstva obrat v hodnotě 27,3 mld. Kč. Počet členů spotřebních družstev je cca 150000.

Členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, která je tak největší sítí prodejen potravin v České republice. Centrální nákup zajišťují dvě nákupní centrály COOP Centrum družstvo Praha a COOP Morava Brno. Více než 400 prodejen potravin je začleněno do maloobchodních řetězců COOP TUTY, COOP TIP, COOP TERNO, COOP DISKONT a COOP STAVEBNINY. Kromě obchodní činnosti provozuje SČMSD také 10 středních odborných škol, manažerský institut, půjčovnu automobilů pod značkou Europcar, nebo vlastního mobilního virtuálního operátora COOP Mobil.

Coop aktuální leták tento týden

Obchodní jednotky řetězce odpovídají provoznímu formátu „supermarket“ a nacházejí se především v sídlištní městské zástavbě nebo menších městských aglomeracích. Vyznačují se širokou nabídkou potravinářského i nepotravinářského zboží každodenní potřeby s důrazem na širokou nabídku čerstvého zboží. Správa řetězce pravidelně vyhlašuje prodejní akce, ke kterým také zabezpečuje informační letáky. Pro zákazníky řetězce jsou pořádány ochutnávky zejména nově zaváděných druhů zboží a další obchodní aktivity, jako jsou zákaznické soutěže apod.

Pro listování v aktuálním katalogu COOP můžete navštívit oficiální stránky společnosti zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama