Čvc 2

Tónovací clona Clear View levně u TopShop.cz

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Clear View clona do auta od TopShop

Clear View tónovací clona omezuje oslňující světlo a zaručuje jasnější a ostřejší vidění, takže jízda autem bude příjemná a bezpečná. Také zaručuje ostřejší a jasnější vidění při jízdě v dešti, mlze nebo sněhu, takže se na cestách budete vždy cítit bezpečně – s clonou Clear View bude oslepující světlo minulostí!

Clear View

Jízda autem za hezkého slunečního dne zní skvěle, ale když cestujete proti slunci, může to být mimořádně frustrující zážitek. Tradiční clony v autech nedokážou vždy blokovat sluneční paprsky a pokud ano, tak jen částečně na úkor výhledu na vozovku. S tónovací clonou Clear View se vyhnete prudkému brzdění a dostatečně rychle si všimnete překážek na cestě. Tato úžasná praktická sklápěcí clona proti slunci během sekundy zastaví oslňující paprsky.

Clona Clear View je vyrobena z lehkého akrylátu s vysokým rozlišením, přes který je dobře vidět a má perfektní jemné zbarvení, jež rozptyluje světlo a prudké sluneční paprsky, a zaručuje tak dobrý výhled na vozovku. Dokonce i při ranním slunci, které často znemožňuje jasné vidění a nutí vás mhouřit oči, takže se ještě zmenšuje vaše zorné pole, vám clona Clear View vždy zajistí jasné a pohodlné vidění.

Teď si tónovací clonu do auta Clear View můžete objednat u TopShop pouze za 599 Kč, klikněte zde pro více informací »

Výrazy z vyhledávačů:
  • zeštíhlující džegíny recenze

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama