Pro 3

Fitness boty Walkmaxx s dárkem zdarma od TopShop.cz

Móda/Oblečení, Top Shop, Zdraví Žádný komentář »

Tipy na zlepšení zdraví od TopShop.cz s dárky zdarma!

fitness obuv walkmaxx

Fitness obuv, která procvičí vaše svaly a zbaví vás bolestí zad! To přesně nabízí boty Walkmaxx které si teď můžete objednat z obchodu TopShop (teď s dárkem zdarma – osvěžovač Walkmaxx Magic).

Boty Walkmaxx

Jak boty WalkMaxx fungují?

Co dělá boty Walkmaxx speciální, jsou její zaoblené, nestejnoměrné podrážky, díky kterým si ze začátku připadáte poněkud nestabilně – jako když stojíte na písku. Když si boty obujete a začnete se procházet, máte pocit, jako kdybyste vlastně chodili bosí po písku. Bylo dokázáno, že taková chůze je nejzdravější, nejpřirozenější a nejvhodnější pro vaši anatomii, zdravé držení těla, a navíc přináší i spoustu výhod vašemu tělu i zdraví. S každým krokem se budete mírně pohybovat dopředu a dozadu a vaše pata se ponoří do měkké podrážky. Toto ponoření do měkkého povrchu způsobí, že se již dopad kroku nepřenese do páteře (jak tomu bývá u normální obuvi). S každým krokem se mírně zhoupnete, což má konejšivý účinek na vaše zdraví a duševní pohodu. Vaše páteř si konečně odpočine; bolesti zad způsobené nošením nevhodné obuvi se stanou pouhou vzpomínkou.

Jelikož chůze v botách Walkmaxx napodobuje chůzi naboso, kterou ortopedové doporučují při léčbě plochých nohou, jsou boty Walkmaxx správnou volbou pro všechny, které tyto potíže trápí.

Boty Walkmaxx jsou k dostání ve velikostech 36–46. Objednat obuv Walkmaxx můžete z online katalogu TopShop.cz zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • walkmaxx boty
  • Wallmax
  • boty walkmaxx
  • walkmaxx
  • obuv WalkMaxx
  • obuv wallmax

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama