Říj 18

Bonprix katalog podzimní kolekce dámské a pánské módy online.

BonPrix, Móda/Oblečení Žádný komentář »

Nová podzimní kolekce

Zásilkový obchodní dům Bonprix, patří do největšího koncernu tohoto typu na světě – OTTO Versand v Hamburku. Bonprix působí v několika největších evropských státech: Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Anglii, Belgii, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku, Slovensku a nyní také v Maďarsku. V České republice poskytuje Bon Prix služby již od roku 2004.

Se zákazníky komunikuje obchod prostřednictvím katalogů, které všem zájemcům posílá zdarma. Část katalogů distribuuje prostřednictvím obchodních míst České pošty a soukromých kolportérů. Ať bydlíte ve velkém městě nebo na malé vesnici, katalog Bonrpix od BonPrix dostanete. Stejně jako milióny domácností po celé Evropě.

Bonprix katalog podzimní kolekce

V Bonprix nakupujete bez obav. Na všechny výrobky se totiž vztahuje výhodný systém vrácení a reklamace zboží. Výrobky, které jsou zahrnuty v katalogu, dováží BonPrix z celého světa. Stále větší množství produkce je vyráběno pod přísným dohledem Bonprix.

Klientelu Bonprix tvoří především ženy.Nabízí také zboží pro muže a děti. Ujišťujeme Vás, že v katalogové kolekci Bonprix každý z Vás najde něco atraktivního pro sebe, a to ve všech velikostech a navíc za výhodnou cenu. Bonprix je tady stále pro Vás. Vaši objednávku vyřídí okamžitě. Můžete nám ji zaslat poštou, faxem, e-mailem, nebo přes naše www stránky. Objednávky přijímá samozřejmě také telefonicky.

Se zásilkovým obchodním domem Bonprix nakupujete pohodlně, v domácím prostředí, v kruhu svých příbuzných a přátel.

Pojďte si také prohlédnout novou kolekci BonPrix Podzim/Zima 2015, klikněte zde pro více informací »

Výrazy z vyhledávačů:
  • bonprix cz katalog

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama