Zář 26

Listujte v novém katalogu Bonprix Podzim 2016

BonPrix, Móda/Oblečení Žádný komentář »

Obálka nového katalogu Bonprix Podzim 2016

Objevte již dnes ty nekrásnější módní trendy nadcházející sezóny Podzim 2016. Bonprix pro Vás připravilo nejnovější podzimní módu. Listujte i v novém online katalogu a objednejte si i tištěný katalog!

Bonprix katalog Podzim 2016

Dámské oděvy Bonprix – kvalita a pečlivé provedení: Mnoho žen řadí módní halenky a topy k oblíbeným kouskům svého šatníku. U Bonprix najdete výrobky podle každého gusta, ať už jde o tuniky, sportovní trička nebo o dámské halenky. Barevné topy jsou ideální také pro sport. Mnoho halenek je vyrobeno z bavlny. Díky tomu skýtají komfortní nošení, aniž by ztrácely módní vzhled. Také v době těhotenství u nás najdete hezké těhotenské halenky a tuniky.

Dámská móda – elegantní oblečení pro významné příležitosti: Ženy, které si cení elegantní vzhled, hledají na síti oblečení s prvky glamour: řasené šaty a obleky jsou ideální volbou pro mimořádné příležitosti a skvěle zdůrazňují vaši ženskost. K nejoblíbenějším barvám večerní módy a exkluzivních kolekcí patří především klasická černá. Originálnější, a při tom neméně stylové, jsou šaty v barvách ušlechtilé červené, koketní růžové nebo hluboké modré. Takové šaty vám umožní vyjádřit svůj styl a cit pro módu. Pokud se pro ně rozhodnete, zvolíte model, jímž se budete těšit po dlouhá léta.

Dámská móda – stylové bundy a saka: Mezi bundami jsou mimořádně oblíbené casualové outdoorové bundy vhodné pro běžné nošení a nenahraditelné při rekreačních výletech do přírody. Odlišují se tím, že jsou nepromokavé a chrání před větrem a špatným počasím. V mnoha kolekcích se sezónu co sezónu objevují vypasované kabáty typu trench a vlněné pláště ke kolenům. Není třeba váhat nad jejich koupí – je to skvělá volba na mnoho let. Kolekce dámské módy se vyznačuje nekonečnou variabilitou a možností kombinovat různé prvky a styly. Za to ženy módu milují.

Pro aktuální katalog BonPrix Podzim 2016 navštivte oficiální stránky Bon Prix zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama