Dub 18

Aktuální Bonprix katalog Léto 2017 k prohlížení on-line

BonPrix, Móda/Oblečení Žádný komentář »

Bonprix tištěný katalog Léto 2017 k objednání

Objevujte s BonPrix nové barevné trendy na první teplé dny. Začnětě léto s katalogem Bonprix Léto 2017 a objednejte si Vaše oblíbené kousky nejlépe ihned online z pohodlí Vašeho domova.

Navštivte také naše internetové stránky na Bonprix.cz a nechte se inspirovat mnoha módními tématy. Mnoho zábavy při nakupování Vám přeje katalog BonPrix

Bonprix katalog Léto 2017

Zásilkový obchodní dům Bonprix, patří do největšího koncernu tohoto typu na světě – OTTO Versand v Hamburku. Bonprix působí v několika největších evropských státech: Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Anglii, Belgii, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku, Slovensku a nyní také v Maďarsku. V České republice poskytuje služby od roku 2004.

Se zákazníky BonPrix komunikuje prostřednictvím katalogů, které všem zájemcům posílá zdarma. Část katalogů distribuuje prostřednictvím obchodních míst České pošty a soukromých kolportérů. Ať bydlíte ve velkém městě nebo na malé vesnici, katalog Bonprix určitě obdržíte. Stejně jako milióny domácností po celé Evropě.

V Bonprix nakupujete bez obav. Na všechny výrobky se totiž vztahuje výhodný systém vrácení a reklamace zboží. Výrobky, které jsou zahrnuty v katalogu, dováží z celého světa. Stále větší množství produkce je vyráběno pod přísným dohledem Bonprix.

Pro aktuální katalog BonPrix Léto 2017 navštivte online stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • bonprix cz katalog léto 2016

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama