Led 17

Nový Bonprix katalog Jaro 2016 vydán!

BonPrix, Móda/Oblečení, Spodní prádlo Žádný komentář »

Dámská jarní módy z katalogu Bon Prix Jaro 2016

Zákazníci BonPrix se už teď můžou těšit na jaro a nové jarní trendy, které s sebou přinášejí dobrou náladu, zábavu a ležérnost. Navštivte internetové stránky na bonprix.cz a nechte se inspirovat mnoha módními tématy. Nový katalog BonPrix jaro 2016 si teď můžete listovat online!

Bonprix katalog Jaro 2016

Perfektní střih BonPrix

V módě od bonprix se budete každý den cítit dobře a pohodlně. BonPrix proto klade zvláštní důraz na nejlepší střihy a pohodlí při nošení. Díky mnohým studiím a připomínkám zákazníků je možné střihy soustavně zlepšovat. Veškeré znalosti o střizích vězí v krejčovských figurínách. V oddělení zajištění kvality v německém Hamburku a u dodavatelů po celém světě jsou na těchto figurínách oděvy zkoušeny a vyměřovány jednotlivé vzory střihů. Vytvořená „figurínová rodinka bonprix“ zajišťuje stálost našich velikostí. Tak vždy víte, která velikost od bonprix vám nejlépe sedí a na to se můžete také dlouhodobě spolehnout. Protože ale figuríny nemohou říci, zda něco škrtí a tlačí, provádí BonPrix navíc testování nošením na živých objektech. Testující osoby zkoušejí, zda je naše zboží vhodné pro každodenní nošení a zda je příjemné a pohodlné. Pouze pokud vše perfektně sedí, je zboží určeno k výrobě.

Avšak: perfektní střih pro každou postavu neexistuje. Proto BonPrix nabízí dodatečnou orientaci pomocí zařazení našich modelů do čtyř typů střihů – velmi přiléhavý střih, přiléhavý střih, volný střih, ležérní pohodlný střih. Pro různé typy výrobků také poskytuje střihové poradenství (např. speciální informace u spodního prádla nebo u džín). Pokud vám přece jen nějaký model nesedí, není to problém. Zboží můžete vrátit a BonPrix se postará o bezproblémový průběh.

Pro aktuální jarní nabídku BonPrix Jaro 2016 navštivte oficiální stránky zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • bon prix jarní trendy 2016
  • bonprix léto 2016
  • bonprix katalog jaro 2016 plavky
  • katalog bonprix léto 2016
  • modní trendy jaro 2016
  • jarní móda 2016

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama