Dub 24

Nová nabídka katalogů Bonprix 2015

BonPrix, Dům/Zahrada, Móda/Oblečení, Spodní prádlo Žádný komentář »

Obálka katlalogu BonPrix Léto 2015

Zásilkový obchodní dům Bonprix patří do největšího koncernu tohoto typu na světě OTTO Versand sídlícím v Hamburku. Značka Bonprix působí v několika největších evropských státech: Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Anglii, Belgii, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku ale také i na Slovensku a nyní také v Maďarsku. V České republice poskytuje katalog služby od roku 2004.

BonPrix se zákazníky komunikuje prostřednictvím katalogů, které všem zájemcům posílá zdarma. Část katalogů distribuuje prostřednictvím obchodních míst České pošty a soukromých kolportérů. Ať bydlíte ve velkém městě nebo na malé vesnici, katalog Bonrpix určitě dostanete. Stejně jako milióny domácností po celé Evropě.

BonPrix 2015

U Bonprix nakupujete bez obav. Na všechny výrobky se totiž vztahuje výhodný systém vrácení a reklamace zboží. Výrobky, které jsou zahrnuty v katalogu, dováží katalog z celého světa. Stále větší množství produkce je vyráběno pod přísným dohledem Bonprix. Klientelu Bonprix tvoří především ženy. Nabízíme také zboží pro muže a děti. V katalogové kolekci Bonprix každý z Vás najde něco atraktivního pro sebe, a to ve všech velikostech a navíc za výhodnou cenu.

Objednávky vyřizujeme okamžitě. Můžete ji zaslat poštou, faxem, e-mailem, nebo přes www stránky obchodu. Objednávky BonPrix přijímá samozřejmě také telefonicky.

Se zásilkovým obchodním domem Bonprix nakupujete pohodlně, v domácím prostředí, v kruhu svých příbuzných a přátel. Pro aktuální nabídku katalogů BonPrix 2015 klikněte zde »

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama