Čvc 21

Pro více času na zábavu – bezdrátový zametač Swivel Sweeper od TopShop.cz

Dům/Zahrada, Top Shop Žádný komentář »

Levný bezdrátový zametač Swivel Sweeper Max od TopShop.cz

Pokud si můžete usnadnit život, proč to neudělat právě teď? Bezdrátový zametač Swivel Sweeper® MAX od TopShop.cz je fantastický ultralehký zametač nové generace na podlahy a koberce, který posune váš úklid na novou úroveň. S ním odstraníte všechny nečistoty podstatně rychleji a snadněji než při použití obyčejných vysavačů.

Bezdrátový zametač Swivel Sweeper

Jedinečnost čističe Swivel Sweeper tkví ve výkonných rotačních kartáčích, které sbírají nečistoty ze všech čtyř stran, v jeho schopnosti otáčet se o 360°, aby se s ním snadno manipulovalo i kolem nábytku a dalších předmětů, a v neomezené délce šňůry. Kartáče mají rychlost 4000 otáček za minutu, takže je čištění i ve špatně přístupných rozích rychlé a snadné.
Díky bezdrátové technologii Swivel Sweeper zas můžete klouzat po celém bytě, aniž byste byli omezeni délkou šňůry a museli přepínat mezi zásuvkami.
Také vám odpadne potřeba neustále dokupovat nové sáčky jako do vysavače, protože systém Swivel je bezsáčkový. Jakmile je zametač plný, stačí ho jen vysypat. Díky nízkému profilu si poradí i se špatně přístupnými místy, například pod nábytkem. Plochý tvar zametače umožňuje čistit pod stolem, pod gaučem a na dalších špatně přístupných místech, aniž by snížil výkon přístroje. Swivel Sweeper MAX disponuje zabudovanou magnetickou západkou, a tak se čistič snadno skladuje třeba i v prostoru mezi zdí a lednicí.

Bezdrátový zametač Swivel Sweeper si za cenu již 1099 Kč můžete objednat od TopShop.cz zde »

Výrazy z vyhledávačů:
  • bezdrátový zametač swivel sweeper

Nezapomeňte odebírat novinky o slevách a akcích pomocí RSS!

Přidej článek na servery.
Podobné nabídky, které by Vás mohly zaujmout:
Reklama